Osnovne namirnice | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Osnovne namirnice

981 proizvoda
Ovsene pahuljice (organski proizvod)  450 g Bio Špajz
-15% ORGANSKO

Ovsene pahuljice (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

410 RSD 348,5 RSD

774,44 RSD/kg

Pasulj crni (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Pasulj crni (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

467 RSD

1.037,78 RSD/kg

Bulgur (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Bulgur (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

602 RSD

1.337,78 RSD/kg

Kinoa (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kinoa (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

1.018 RSD

2.262,22 RSD/kg

Crvena kinoa (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Crvena kinoa (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

911 RSD

2.024,44 RSD/kg

Sočivo crveno (organski proizvod)  450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Sočivo crveno (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

508 RSD

1.128,89 RSD/kg

Čija seme (organski proizvod) 400 g Bio Špajz
ORGANSKO

Čija seme (organski proizvod) 400 g Bio Špajz

400 g

931 RSD

2.327,50 RSD/kg

Crna čokolada Beograd 77% 100 g Chocollama
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ PALMOVOG ULJA

Crna čokolada Beograd 77% 100 g Chocollama

100 g

503 RSD

5.030,00 RSD/kg

Crna čokolada Noir 77% 100 g Chocollama
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ PALMOVOG ULJA

Crna čokolada Noir 77% 100 g Chocollama

100 g

503 RSD

5.030,00 RSD/kg

Crna čokolada Arriba Equador 75% (organski proizvod) 40 g Chocollama
BEZ LAKTOZE ORGANSKO BEZ PALMOVOG ULJA

Crna čokolada Arriba Equador 75% (organski proizvod) 40 g Chocollama

40 g

397 RSD

992,50 RSD/100g

Aru prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN ORGANSKO

Aru prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

504 RSD

2.520,00 RSD/kg

Testenina tricolori Dinosaurus (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura
Očekujemo uskoro
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Testenina tricolori Dinosaurus (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura

500 RSD
Testenina sa spirulinom fusili (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Testenina sa spirulinom fusili (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura

250 g

500 RSD

2.000,00 RSD/kg

Palenta (organski proizvod) 500 g Verival
VEGAN POSNO ORGANSKO

Palenta (organski proizvod) 500 g Verival

500 g

447 RSD

894,00 RSD/kg

Urma suva (organski proizvod) 130 g Farmer's Snack
Očekujemo uskoro
VEGAN POSNO ORGANSKO

Urma suva (organski proizvod) 130 g Farmer's Snack

385 RSD
Testenina od heljde fusili (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Testenina od heljde fusili (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura

250 g

500 RSD

2.000,00 RSD/kg

Testenina tricolori Margherita (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Testenina tricolori Margherita (sert. bez glutena) (organski proizvod) 250 g Pasta Natura

250 g

500 RSD

2.000,00 RSD/kg

Voćni namaz Superfruits jagoda i goji 170 g St. Da
Očekujemo uskoro
BEZ ŠEĆERA

Voćni namaz Superfruits jagoda i goji 170 g St. Da

170 g

493 RSD

2.900,00 RSD/kg

Voćni namaz od limuna i limete 284 g St. Dalfour
BEZ ŠEĆERA

Voćni namaz od limuna i limete 284 g St. Dalfour

284 g

508 RSD

1.788,73 RSD/kg

Voćni namaz Superfruits višnja i acerola 170 g St. Dalfour
Očekujemo uskoro
BEZ ŠEĆERA

Voćni namaz Superfruits višnja i acerola 170 g St. Dalfour

170 g

493 RSD

2.900,00 RSD/kg

Voćni namaz Superfruits borovnica i acai 170 g St. Dalfour
Očekujemo uskoro
BEZ ŠEĆERA

Voćni namaz Superfruits borovnica i acai 170 g St. Dalfour

170 g

493 RSD

2.900,00 RSD/kg

Pahuljice od prosa (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

Pahuljice od prosa (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

294 RSD

1.470,00 RSD/kg

Ovsene pahuljice sitne (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Ovsene pahuljice sitne (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

410 RSD

911,11 RSD/kg

Amarant (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Amarant (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

615 RSD

1.366,67 RSD/kg

......