Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Ovsena kaša sa komadićima lešnika i badema (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovsena kaša sa komadićima lešnika i badema (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

155 RSD

258,33 RSD/100g

Ecostevia 200 g Stevia market

Ecostevia 200 g Stevia market

200 g

623 RSD

3.115,00 RSD/kg

Čokolada sa stevijom 100 g Loveberry
BEZ ŠEĆERA

Čokolada sa stevijom 100 g Loveberry

100 g

219 RSD

2.190,00 RSD/kg

Salep napitak 200 g Kristal

Salep napitak 200 g Kristal

200 g

254 RSD

1.270,00 RSD/kg

Serum za lice Blush 15 ml Aromatherapist

Serum za lice Blush 15 ml Aromatherapist

15 ml

2.200 RSD

14.666,67 RSD/100ml

Pahuljice od sirove heljde 300 g Slavuj

Pahuljice od sirove heljde 300 g Slavuj

300 g

362 RSD

1.206,67 RSD/kg

Lešnik crni krem sa kakaom stevijom 200 g Schwan
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Lešnik crni krem sa kakaom stevijom 200 g Schwan

200 g

468 RSD

2.340,00 RSD/kg

Beli krem stevija 200 g Schwan
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Beli krem stevija 200 g Schwan

200 g

475 RSD

2.375,00 RSD/kg

Crni krem protein stevija 200 g Schwan
Očekujemo uskoro

Crni krem protein stevija 200 g Schwan

200 g

572 RSD

2.860,00 RSD/kg

Kana za kosu smeđa 100 g Lila Ma
Očekujemo uskoro

Kana za kosu smeđa 100 g Lila Ma

100 g

648 RSD

6.480,00 RSD/kg

Etarsko ulje eukaliptusa 10 ml Vivita
Očekujemo uskoro

Etarsko ulje eukaliptusa 10 ml Vivita

10 ml

468 RSD

4.680,00 RSD/100ml

Guščija mast 145 g BioTim

Guščija mast 145 g BioTim

145 g

1.248 RSD

8.606,90 RSD/kg

Čili papričice marinirane 116 g Problem
Očekujemo uskoro

Čili papričice marinirane 116 g Problem

116 g

648 RSD

5.586,21 RSD/kg

Pašteta vegetarijanska sa pečurkama 120 g Talas

Pašteta vegetarijanska sa pečurkama 120 g Talas

120 g

147 RSD

1.225,00 RSD/kg

Griz od heljde 250g Interpak

Griz od heljde 250g Interpak

250 g

347 RSD

1.388,00 RSD/kg

Kraljevski napitak od đumbira sa zelenim čajem 150 g Prince Philipp

Kraljevski napitak od đumbira sa zelenim čajem 150 g Prince Philipp

150 g

673 RSD

4.486,67 RSD/kg

Spirulina u prahu (organski proizvod) 100 g Just Superior
ORGANSKO

Spirulina u prahu (organski proizvod) 100 g Just Superior

100 g

1.620 RSD

16.200,00 RSD/kg

Griz od raži 250 g Interpak

Griz od raži 250 g Interpak

250 g

89 RSD

356,00 RSD/kg

Pašteta vegetarijanska 120 g Talas

Pašteta vegetarijanska 120 g Talas

120 g

147 RSD

1.225,00 RSD/kg

Čili papričice marinirane 98 g Problem
Očekujemo uskoro

Čili papričice marinirane 98 g Problem

98 g

584 RSD

595,92 RSD/100g

Jezgro koštice kajsije

Jezgro koštice kajsije

1.390 RSD
Griz od prosa 250g Interpak

Griz od prosa 250g Interpak

250 g

140 RSD

560,00 RSD/kg

Čili papričice marinirane 52 g Problem
Očekujemo uskoro

Čili papričice marinirane 52 g Problem

52 g

373 RSD

717,31 RSD/100g

Sirće od divlje jabuke (organski proizvod) 250 ml Rašević
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Sirće od divlje jabuke (organski proizvod) 250 ml Rašević

250 ml

333 RSD

1.332,00 RSD/l

......