Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Kokosov krem za kuvanje (organski proizvod) 200 ml The Bridge
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Kokosov krem za kuvanje (organski proizvod) 200 ml The Bridge

200 ml

240 RSD

1.200,00 RSD/l

Negazirana mineralna voda MG 115 H20 500 ml Crystal Field
Očekujemo uskoro

Negazirana mineralna voda MG 115 H20 500 ml Crystal Field

500 ml

68 RSD

136,00 RSD/l

Vrećice za merenje 5 kom. Vita eco bags

Vrećice za merenje 5 kom. Vita eco bags

755 RSD
Sušeni crni luk 100 g Herbella
Očekujemo uskoro

Sušeni crni luk 100 g Herbella

100 g

179 RSD

1.790,00 RSD/kg

Puter od pistaća 160 g Ivadex

Puter od pistaća 160 g Ivadex

160 g

1.097 RSD

6.856,25 RSD/kg

Oregamar organsko ulje divljeg origana 15 kapsula Marnys

Oregamar organsko ulje divljeg origana 15 kapsula Marnys

15 kom

1.610 RSD
Lešnikov puter 160 g Ivadex

Lešnikov puter 160 g Ivadex

160 g

593 RSD

3.706,25 RSD/kg

Proteinski hleb 250 g Mestemacher
Očekujemo uskoro

Proteinski hleb 250 g Mestemacher

250 g

296 RSD

1.184,00 RSD/kg

Bundevin puter 170 g Granum
-17%

Bundevin puter 170 g Granum

170 g

491 RSD 407,53 RSD

2.397,24 RSD/kg

Bademov puter 160 g Ivadex
BEZ ŠEĆERA

Bademov puter 160 g Ivadex

160 g

569 RSD

3.556,25 RSD/kg

Susamov puter 230 g Ivadex
VEGAN POSNO

Susamov puter 230 g Ivadex

230 g

360 RSD

1.565,22 RSD/kg

Palenta od prosa, pirinča i kukuruza (sert. bez glutena) 500 g Aleksandrija
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Palenta od prosa, pirinča i kukuruza (sert. bez glutena) 500 g Aleksandrija

500 g

199 RSD

398,00 RSD/kg

Flips od kinoe Cmok 40 g Biozrnce
VEGAN

Flips od kinoe Cmok 40 g Biozrnce

40 g

118 RSD

295,00 RSD/100g

Namaz od crne zove (organski proizvod) 200 g Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Namaz od crne zove (organski proizvod) 200 g Nisha

200 g

482 RSD

2.410,00 RSD/kg

Čajni kolutići sa heljdom (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija
BEZ GLUTENA

Čajni kolutići sa heljdom (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija

300 g

236 RSD

786,67 RSD/kg

Namaz od borovnice (organski proizvod) 200 g Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Namaz od borovnice (organski proizvod) 200 g Nisha

200 g

482 RSD

2.410,00 RSD/kg

Kikiriki puter 230 g Ivadex

Kikiriki puter 230 g Ivadex

230 g

345 RSD

1.500,00 RSD/kg

Keks sa čokoladom (sert. bez glutena) 200 g Aleksandrija
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Keks sa čokoladom (sert. bez glutena) 200 g Aleksandrija

200 g

220 RSD

1.100,00 RSD/kg

Raw energy marakuja i kokos - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus
VEGAN BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Raw energy marakuja i kokos - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

Lešnikov puter 170 g Granum

Lešnikov puter 170 g Granum

170 g

693 RSD

4.076,47 RSD/kg

Negazirana mineralna voda MG 115 H20 1 l Crystal Field
Očekujemo uskoro

Negazirana mineralna voda MG 115 H20 1 l Crystal Field

1 l

80 RSD

80,00 RSD/l

Univerzalna mešavina miks premijum za hlebove i peciva (sert. bez glutena) 1 kg Aleksandrija
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA

Univerzalna mešavina miks premijum za hlebove i peciva (sert. bez glutena) 1 kg Aleksandrija

1 kg

435 RSD

435,00 RSD/kg

Štapići sa heljdom (sert. bez glutena) 130 g Aleksandrija
VEGAN BEZ GLUTENA

Štapići sa heljdom (sert. bez glutena) 130 g Aleksandrija

130 g

144 RSD

1.107,69 RSD/kg

Napitak od soje u prahu natural 300 g Zajic
BEZ LAKTOZE

Napitak od soje u prahu natural 300 g Zajic

300 g

474 RSD

1.580,00 RSD/kg

......