Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Štapići sa heljdom (sert. bez glutena) 130 g Aleksandrija
VEGAN BEZ GLUTENA

Štapići sa heljdom (sert. bez glutena) 130 g Aleksandrija

130 g

144 RSD

1.107,69 RSD/kg

Napitak od soje u prahu natural 300 g Zajic
BEZ LAKTOZE

Napitak od soje u prahu natural 300 g Zajic

300 g

474 RSD

1.580,00 RSD/kg

Lešnikov puter 170 g Granum

Lešnikov puter 170 g Granum

170 g

693 RSD

4.076,47 RSD/kg

Sok Detox 1 l Loveberry
Očekujemo uskoro

Sok Detox 1 l Loveberry

1 l

556 RSD

556,00 RSD/l

Suncokretov puter 170 g Granum

Suncokretov puter 170 g Granum

170 g

328 RSD

1.929,41 RSD/kg

Dvopek od prosa (sert. bez glutena) 110 g Aleksand
BEZ GLUTENA

Dvopek od prosa (sert. bez glutena) 110 g Aleksand

110 g

165 RSD

1.500,00 RSD/kg

Sirovi sejtan 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Sirovi sejtan 200 g Macrobiotic Prom

200 g

299 RSD

1.495,00 RSD/kg

Čaj brusnica 51% 20 filter kesica Fructus
Očekujemo uskoro

Čaj brusnica 51% 20 filter kesica Fructus

44 g

255 RSD

579,55 RSD/100g

Zeolit 200 g Zeo Medic

Zeolit 200 g Zeo Medic

200 g

646 RSD

3.230,00 RSD/kg

Bademov puter 170 g Granum

Bademov puter 170 g Granum

170 g

671 RSD

3.947,06 RSD/kg

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 100 g Srce prirode
ORGANSKO

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 100 g Srce prirode

100 g

1.460 RSD

14.600,00 RSD/kg

Psilijum ljuspice (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Psilijum ljuspice (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

579 RSD

5.790,00 RSD/kg

Integralno heljdino brašno 1 kg BioHeljda

Integralno heljdino brašno 1 kg BioHeljda

1 1 kg

398 RSD
ImUna de gato - mačija kandža imunostimulant 60 kapsula Srce prirode

ImUna de gato - mačija kandža imunostimulant 60 kapsula Srce prirode

19.7 g

1.620 RSD

8.223,35 RSD/100g

Spirulina - plavozelena alga 300 tableta 75 g San Sebastian
Očekujemo uskoro

Spirulina - plavozelena alga 300 tableta 75 g San Sebastian

75 g

1.645 RSD

2.193,33 RSD/100g

Spirulina u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Spirulina u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

1.118 RSD

11.180,00 RSD/kg

Soda bikarbona 500 g Lučar

Soda bikarbona 500 g Lučar

500 g

105 RSD

210,00 RSD/kg

Mleveni lan 200 g Lučar

Mleveni lan 200 g Lučar

200 g

105 RSD

525,00 RSD/kg

Pšenične mekinje (organski proizvod) 200g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Pšenične mekinje (organski proizvod) 200g Bio Špajz

200 g

167 RSD

835,00 RSD/kg

Urino Tea 14 dana 100 g Lookin'fit

Urino Tea 14 dana 100 g Lookin'fit

100 g

650 RSD

6.500,00 RSD/kg

Devičansko nerafinisano bundevino ulje 250 ml Olga
Očekujemo uskoro

Devičansko nerafinisano bundevino ulje 250 ml Olga

250 ml

1.110 RSD

4.440,00 RSD/l

Soda bikarbona 1 kg Eurocom

Soda bikarbona 1 kg Eurocom

1 kg

182 RSD

182,00 RSD/kg

Zeomeal za pranje povrća, voća, mesa 800 g I-Zeolit

Zeomeal za pranje povrća, voća, mesa 800 g I-Zeolit

800 g

585 RSD

731,25 RSD/kg

Lipov med 980 g Pčelarska kuća Kovačević

Lipov med 980 g Pčelarska kuća Kovačević

980 g

1.144 RSD

1.167,35 RSD/kg

......