Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Mlevena kurkuma 15 g Indija

Mlevena kurkuma 15 g Indija

15 g

55 RSD

366,67 RSD/100g

Smoothie sok šumsko voće 250 ml Artfood
Očekujemo uskoro

Smoothie sok šumsko voće 250 ml Artfood

250 ml

227 RSD

908,00 RSD/l

Smoothie sok mango i ananas 250 ml Artfood

Smoothie sok mango i ananas 250 ml Artfood

250 ml

227 RSD

908,00 RSD/l

Napitak od divlje borovnice sa plodom 250 ml Artfood

Napitak od divlje borovnice sa plodom 250 ml Artfood

250 ml

208 RSD

832,00 RSD/l

Napitak od šumske kupine sa plodom 250 ml Artfood

Napitak od šumske kupine sa plodom 250 ml Artfood

250 ml

195 RSD

780,00 RSD/l

Napitak od višnje sa plodom 250 ml Artfood

Napitak od višnje sa plodom 250 ml Artfood

250 ml

188 RSD

752,00 RSD/l

Napitak od aronije sa plodom 250 ml Artfood

Napitak od aronije sa plodom 250 ml Artfood

250 ml

175 RSD

700,00 RSD/l

Napitak od maline sa plodom 250 ml Artfood

Napitak od maline sa plodom 250 ml Artfood

250 ml

201 RSD

804,00 RSD/l

Niskokalorični džem od šljive light 300 g Artfood

Niskokalorični džem od šljive light 300 g Artfood

300 g

415 RSD

1.383,33 RSD/kg

Niskokalorični džem od višnje light 300 g Artfood

Niskokalorični džem od višnje light 300 g Artfood

300 g

454 RSD

1.513,33 RSD/kg

Niskokalorični džem borovnica sa fruktozom i stevijom light 220 g Artfood

Niskokalorični džem borovnica sa fruktozom i stevijom light 220 g Artfood

220 g

480 RSD

2.181,82 RSD/kg

Niskokalorični džem od kajsija sa stevijom light 220 g Artfood

Niskokalorični džem od kajsija sa stevijom light 220 g Artfood

220 g

415 RSD

1.886,36 RSD/kg

Crna čokolada sa jagodama i zaslađivačem (sert. bez glutena) (dijet) 75 g
BEZ GLUTENA

Crna čokolada sa jagodama i zaslađivačem (sert. bez glutena) (dijet) 75 g

75 g

349 RSD

465,33 RSD/100g

Vitaline - jabukovo sirće sa biljnim ekstraktom krušine, koprive, morača i šipurka 500 ml Dr Andra

Vitaline - jabukovo sirće sa biljnim ekstraktom krušine, koprive, morača i šipurka 500 ml Dr Andra

500 ml

190 RSD

380,00 RSD/l

Sirće od divlje jabuke - C sa dodatkom ekstrakta korena lincure 500 ml Ekofarm

Sirće od divlje jabuke - C sa dodatkom ekstrakta korena lincure 500 ml Ekofarm

500 ml

139 RSD

278,00 RSD/l

Pirinčani krem za kuvanje (organski proizvod) 200 ml The Bridge
BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Pirinčani krem za kuvanje (organski proizvod) 200 ml The Bridge

200 ml

212 RSD

1.060,00 RSD/l

Ulje smilja 50 ml Herbateria

Ulje smilja 50 ml Herbateria

50 ml

486 RSD

972,00 RSD/100ml

Tahini - susamova pasta 360 g Bioland

Tahini - susamova pasta 360 g Bioland

360 g

568 RSD

1.577,78 RSD/kg

Ovsene pahuljice 450 g Hyperic

Ovsene pahuljice 450 g Hyperic

450 g

149 RSD

331,11 RSD/kg

Hladno ceđeno suncokretovo ulje 1 l Ecovital

Hladno ceđeno suncokretovo ulje 1 l Ecovital

1 l

450 RSD

450,00 RSD/l

Zejtin - hladno ceđeno nerafinisano suncokretovo ulje (organski proizvod) 1 l Granum
ORGANSKO

Zejtin - hladno ceđeno nerafinisano suncokretovo ulje (organski proizvod) 1 l Granum

1 l

575 RSD

575,00 RSD/l

Kokosov napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ PALMOVOG ULJA

Kokosov napitak u prahu Blend 240 g Macrobiotic Prom

240 g

413 RSD

1.720,83 RSD/kg

Napitak od ovsa natural (organski proizvod) 1 l The Bridge
ORGANSKO

Napitak od ovsa natural (organski proizvod) 1 l The Bridge

1 l

352 RSD

352,00 RSD/l

Napitak od soje sa aromom vanile 250 ml Alpro
BEZ LAKTOZE
Očekujemo uskoro

Napitak od soje sa aromom vanile 250 ml Alpro

250 ml

205 RSD

820,00 RSD/l

......