Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Napitak od badema bez dodatog šećera 1 l Alpro
BEZ LAKTOZE

Napitak od badema bez dodatog šećera 1 l Alpro

1 l

511 RSD

511,00 RSD/l

Kokosovo mleko premium 400 ml Lien Ying
-20% VEGAN POSNO

Kokosovo mleko premium 400 ml Lien Ying

400 ml

744 RSD 595,2 RSD

1.488,00 RSD/l

Čaj od cveta nevena IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od cveta nevena IPLB Dr Josif Pančić

50 g

452 RSD

904,00 RSD/100g

Ječmena trava u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Ječmena trava u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

583 RSD

5.830,00 RSD/kg

Ašvaganda u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior
ORGANSKO

Ašvaganda u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

1.100 RSD

7.333,33 RSD/kg

Raw Energy kokos i kakao - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus
VEGAN BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Raw Energy kokos i kakao - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

Raw Energy kakao i kakao zrna - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus
BEZ GLUTENA

Raw Energy kakao i kakao zrna - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

Multi C glina u prahu za spoljnu upotrebu 300 g Shenemil

Multi C glina u prahu za spoljnu upotrebu 300 g Shenemil

300 g

914 RSD

3.046,67 RSD/kg

Krekeri (sert. bez glutena) 210 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Krekeri (sert. bez glutena) 210 g Schar

210 g

591 RSD

2.814,29 RSD/kg

Maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior
ORGANSKO

Maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

1.112 RSD

7.413,33 RSD/kg

Cvetno-livadski med 980 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Cvetno-livadski med 980 g Pčelarska kuća Kovačević

980 g

1.144 RSD

1.167,35 RSD/kg

Čaj od nadzemnog dela sitnocvetne vrbovice 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od nadzemnog dela sitnocvetne vrbovice 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

452 RSD

565,00 RSD/100g

Čaj od kukuruzne svile 50 g Adonis
Očekujemo uskoro

Čaj od kukuruzne svile 50 g Adonis

50 g

221 RSD

442,00 RSD/100g

Niskokalorični džem od šipurka sa stevijom light 220 g Artfood

Niskokalorični džem od šipurka sa stevijom light 220 g Artfood

220 g

422 RSD

1.918,18 RSD/kg

Rezani beli hleb Pan Blanco (sert. bez glutena) 250 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Rezani beli hleb Pan Blanco (sert. bez glutena) 250 g Schar

250 g

330 RSD

1.320,00 RSD/kg

Integralno pšenično brašno 1 kg Lučar

Integralno pšenično brašno 1 kg Lučar

1 kg

121 RSD

121,00 RSD/kg

Integralno ječmeno brašno 500 g Lučar

Integralno ječmeno brašno 500 g Lučar

500 g

121 RSD

242,00 RSD/kg

Integralno raženo brašno 1 kg Lučar

Integralno raženo brašno 1 kg Lučar

1 kg

147 RSD

147,00 RSD/kg

Integralno speltino brašno 500 g Lučar

Integralno speltino brašno 500 g Lučar

500 g

134 RSD

268,00 RSD/kg

Brašno od prosa 500 g Lučar

Brašno od prosa 500 g Lučar

500 g

134 RSD

268,00 RSD/kg

Napitak od soje (organski proizvod) 1 l The Bridge
BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Napitak od soje (organski proizvod) 1 l The Bridge

1 l

330 RSD

330,00 RSD/l

Napitak od pirinča (organski proizvod) 1 l The Bridge
ORGANSKO

Napitak od pirinča (organski proizvod) 1 l The Bridge

1 l

350 RSD

350,00 RSD/l

Stevijan keks sa kakaom Slatka kuća Nana
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Stevijan keks sa kakaom Slatka kuća Nana

1.370 RSD
Ši maslac 120 ml Aromatherapist

Ši maslac 120 ml Aromatherapist

120 ml

1.150 RSD

9.583,33 RSD/l

......