Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Crna čokolada sa nanom 46% kakaoa (sert.bez glutena) (dijet) 75 g Torras
BEZ GLUTENA

Crna čokolada sa nanom 46% kakaoa (sert.bez glutena) (dijet) 75 g Torras

75 g

349 RSD

465,33 RSD/100g

Crvena kinoa (organski proizvod) Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Crvena kinoa (organski proizvod) Bio Špajz

1.900 RSD
Crvena kinoa (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Crvena kinoa (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

555 RSD

2.775,00 RSD/kg

Brezin šećer - ksilitol 150 g Beyond

Brezin šećer - ksilitol 150 g Beyond

150 g

448 RSD

2.986,67 RSD/kg

Cimet cejlonski (organski proizvod)
ORGANSKO

Cimet cejlonski (organski proizvod)

3.380 RSD
Kurkuma (organski proizvod) 50 g Sanaterra
ORGANSKO

Kurkuma (organski proizvod) 50 g Sanaterra

50 g

217 RSD

434,00 RSD/100g

Pirinač integralni kratko zrno (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Pirinač integralni kratko zrno (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

516 RSD

1.146,67 RSD/kg

Pšenična trava u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Pšenična trava u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

584 RSD

5.840,00 RSD/kg

Dvopek od prosa i heljde (sert. bez glutena) 220 g Aleksandrija
BEZ GLUTENA
Očekujemo uskoro

Dvopek od prosa i heljde (sert. bez glutena) 220 g Aleksandrija

220 g

302 RSD

1.372,73 RSD/kg

Dvopek od prosa (sert. bez glutena) 220 g Aleksandrija
BEZ GLUTENA
Očekujemo uskoro

Dvopek od prosa (sert. bez glutena) 220 g Aleksandrija

220 g

270 RSD

1.227,27 RSD/kg

Domaći probiotski kvasac 250 g Danija
Očekujemo uskoro

Domaći probiotski kvasac 250 g Danija

250 g

417 RSD

1.668,00 RSD/kg

Bademov protein 200 g Ecovital

Bademov protein 200 g Ecovital

200 g

678 RSD

3.390,00 RSD/kg

Suvi kvasac (sert. bez glutena)  2x10 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Suvi kvasac (sert. bez glutena) 2x10 g Schar

20 g

159 RSD

795,00 RSD/100g

Niskokalorični džem od drenjina light 300 g Artfood

Niskokalorični džem od drenjina light 300 g Artfood

300 g

441 RSD

1.470,00 RSD/kg

Biobella keks kajsija (dijet) Bioland

Biobella keks kajsija (dijet) Bioland

1.040 RSD
Ašvaganda u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Ašvaganda u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

722 RSD

7.220,00 RSD/kg

Hladno ceđeno arganovo ulje 30 ml Aromatherapist

Hladno ceđeno arganovo ulje 30 ml Aromatherapist

30 ml

1.300 RSD

4.333,33 RSD/100ml

Biobella keks višnja (dijet) Bioland

Biobella keks višnja (dijet) Bioland

1.040 RSD
Sirovi kakao maslac 120 g Aromatherapist
Očekujemo uskoro

Sirovi kakao maslac 120 g Aromatherapist

120 g

621 RSD

5.175,00 RSD/kg

Ovsene mekinje 250 g Fortin
VEGAN POSNO

Ovsene mekinje 250 g Fortin

250 g

270 RSD

1.080,00 RSD/kg

Ovsene pahuljice 250 g Fortin
VEGAN POSNO

Ovsene pahuljice 250 g Fortin

250 g

241 RSD

964,00 RSD/kg

Bombonski sirup 500 g Industrija skroba Jabuka

Bombonski sirup 500 g Industrija skroba Jabuka

500 g

266 RSD

532,00 RSD/kg

Ovseno brašno 500 g Lučar

Ovseno brašno 500 g Lučar

500 g

121 RSD

242,00 RSD/kg

Proteinske pločice bez brašna - kurkuma Biobella
Očekujemo uskoro

Proteinske pločice bez brašna - kurkuma Biobella

1.170 RSD
......