Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Veganski namaz od soje pikant 150 g Soya food
VEGAN

Veganski namaz od soje pikant 150 g Soya food

150 g

190 RSD

1.266,67 RSD/kg

Akai prah (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Akai prah (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

1.870 RSD

18.700,00 RSD/kg

Speltine pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Speltine pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

251 RSD

1.255,00 RSD/kg

Speltine pahuljice (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Speltine pahuljice (organski proizvod) Bio Špajz

1.100 RSD
Neljušteni sirovi suncokret

Neljušteni sirovi suncokret

270 RSD
Raž Bio Špajz

Raž Bio Špajz

150 RSD
Suvi oljušteni grašak

Suvi oljušteni grašak

200 RSD
Gustin - kukuruzni skrob

Gustin - kukuruzni skrob

310 RSD
Pečena golica

Pečena golica

990 RSD
Soda bikarbona bez aluminijuma 300 g Bio Špajz

Soda bikarbona bez aluminijuma 300 g Bio Špajz

300 g

570 RSD

1.900,00 RSD/kg

Jojoba ulje 50 ml Herbateria

Jojoba ulje 50 ml Herbateria

50 ml

972 RSD

1.944,00 RSD/100ml

Suši pirinač
Očekujemo uskoro

Suši pirinač

630 RSD
Brašno od bundeve 200 g Lučar

Brašno od bundeve 200 g Lučar

200 g

204 RSD

1.020,00 RSD/kg

Moringa prah (organski proizvod) 200 g Superhrana
ORGANSKO

Moringa prah (organski proizvod) 200 g Superhrana

200 g

1.111 RSD

5.555,00 RSD/kg

Mleveni lan 100 g Lučar

Mleveni lan 100 g Lučar

100 g

62 RSD

620,00 RSD/kg

Hladno ceđeno nerafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 550 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Hladno ceđeno nerafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 550 g Bio Špajz

550 g

1.360 RSD

2.472,73 RSD/kg

Čaj od korena koprive 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od korena koprive 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

407 RSD

508,75 RSD/100g

Kakao prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kakao prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

865 RSD

4.325,00 RSD/kg

Čaj za jetru 100 g IPLB Dr Josif Pančić
Očekujemo uskoro

Čaj za jetru 100 g IPLB Dr Josif Pančić

100 g

588 RSD

5.880,00 RSD/kg

Kokosov šećer (organski proizvod) 100 g For Natura
ORGANSKO

Kokosov šećer (organski proizvod) 100 g For Natura

100 g

177 RSD

1.770,00 RSD/kg

Gavez tinktura 100 ml Herbateria

Gavez tinktura 100 ml Herbateria

100 ml

616 RSD

6.160,00 RSD/l

Skrob od tapioke (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Skrob od tapioke (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

261 RSD

1.305,00 RSD/kg

Oljušteni ovas (organski proizvod) 500 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Oljušteni ovas (organski proizvod) 500 g Bio Špajz

500 g

462 RSD

924,00 RSD/kg

Oljušteni ovas (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Oljušteni ovas (organski proizvod) Bio Špajz

850 RSD
......