Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Sirup od zove light 750 ml Artfood

Sirup od zove light 750 ml Artfood

750 ml

597 RSD

796,00 RSD/l

Sirup od koprive light 750 ml Artfood

Sirup od koprive light 750 ml Artfood

750 ml

524 RSD

698,67 RSD/l

OKP - paket za čišćenje organizma 105 kapsula OKP Priroda
VEGAN POSNO

OKP - paket za čišćenje organizma 105 kapsula OKP Priroda

105 kom

4.422 RSD
Ulje četiri lopova 30 ml Eterra

Ulje četiri lopova 30 ml Eterra

30 ml

972 RSD

3.240,00 RSD/100ml

Ašvagandha ulje 10 ml Eterra

Ašvagandha ulje 10 ml Eterra

10 ml

995 RSD

9.950,00 RSD/100ml

Ulje dental 100 ml Shenemil

Ulje dental 100 ml Shenemil

100 ml

713 RSD

7.130,00 RSD/l

Detox ulje za detoksikaciju 100 ml Shenemil

Detox ulje za detoksikaciju 100 ml Shenemil

100 ml

713 RSD

7.130,00 RSD/l

Biodent pasta za zube 75 ml Shenemil

Biodent pasta za zube 75 ml Shenemil

75 ml

659 RSD

878,67 RSD/100ml

Osveživač daha 2fresh 100 ml Shenemil

Osveživač daha 2fresh 100 ml Shenemil

100 ml

552 RSD

5.520,00 RSD/l

Osveživač daha 25 ml
Očekujemo uskoro

Osveživač daha 25 ml

377 RSD
Termoglina 1 kg Shenemil

Termoglina 1 kg Shenemil

1 kg

1.775 RSD

1.775,00 RSD/kg

Relax Me ulje za masažu tela 100 ml Shenemil

Relax Me ulje za masažu tela 100 ml Shenemil

100 ml

713 RSD

7.130,00 RSD/l

Kupko gel za toplu kupku 500 ml Shenemil

Kupko gel za toplu kupku 500 ml Shenemil

500 ml

498 RSD

996,00 RSD/l

Eterisan inhalator 6 ml Shenemil

Eterisan inhalator 6 ml Shenemil

6 ml

269 RSD

4.483,33 RSD/100ml

Zaštitna emulzija za sunčanje SPF 25 Sunny Sunny 200 ml Shenemil

Zaštitna emulzija za sunčanje SPF 25 Sunny Sunny 200 ml Shenemil

200 ml

1.224 RSD

6.120,00 RSD/l

Glina protiv celulita 250 g Shenemil

Glina protiv celulita 250 g Shenemil

250 g

888 RSD

3.552,00 RSD/kg

Xera Nail ulje za nokte i zanoktice 20 ml Shenemil

Xera Nail ulje za nokte i zanoktice 20 ml Shenemil

20 ml

336 RSD

1.680,00 RSD/100ml

Kopriva kapi 30 ml Sinefarm

Kopriva kapi 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Kocke za probavu 5 g Macrobiotic Prom

Kocke za probavu 5 g Macrobiotic Prom

5 g

34 RSD

680,00 RSD/100g

Brahmi amla - ulje za gustu kosu i jake nerve 100 ml Baidyanath

Brahmi amla - ulje za gustu kosu i jake nerve 100 ml Baidyanath

100 ml

519 RSD

5.190,00 RSD/l

Ricinusovo ulje 50 ml Sinefarm

Ricinusovo ulje 50 ml Sinefarm

50 ml

337 RSD

674,00 RSD/100ml

Ehinacea kapi sa C vitaminom 30 ml Sinefarm

Ehinacea kapi sa C vitaminom 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Medljikovac - šumski med 500 g Pčelarska kuća Kovačević

Medljikovac - šumski med 500 g Pčelarska kuća Kovačević

500 g

758 RSD

1.516,00 RSD/kg

Medljikovac 980 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Medljikovac 980 g Pčelarska kuća Kovačević

980 g

1.500 RSD

1.530,61 RSD/kg

......