Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Suvo grožđe (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Suvo grožđe (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

302 RSD

3.020,00 RSD/kg

Suvo grožđe (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Suvo grožđe (organski proizvod) Bio Špajz

2.320 RSD
Ovsene pločice Basket
Očekujemo uskoro

Ovsene pločice Basket

1.000 RSD
Biobella keks sa limunom i kurkumom (dijet)

Biobella keks sa limunom i kurkumom (dijet)

930 RSD
Koren maslačka 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Koren maslačka 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

648 RSD

810,00 RSD/100g

Biljni losion za kosu - protiv peruti, seboreje i opadanja kose 150 ml Stara planinska riznica

Biljni losion za kosu - protiv peruti, seboreje i opadanja kose 150 ml Stara planinska riznica

150 ml

963 RSD

6.420,00 RSD/l

Biljni šampon protiv peruti, seboreje i opadanja kose 200 ml Stara planinska riznica

Biljni šampon protiv peruti, seboreje i opadanja kose 200 ml Stara planinska riznica

200 ml

868 RSD

4.340,00 RSD/l

Himalajska fino mlevena so 500 g Ittefaq trading
Očekujemo uskoro

Himalajska fino mlevena so 500 g Ittefaq trading

500 g

270 RSD

540,00 RSD/kg

Zvezdasti anis 50 g Spices of the world
Očekujemo uskoro

Zvezdasti anis 50 g Spices of the world

50 g

357 RSD

714,00 RSD/100g

MSM prah 100 g Superhrana

MSM prah 100 g Superhrana

100 g

665 RSD

6.650,00 RSD/kg

Keks Snack (sert. bez glutena) 105 g Schar
BEZ GLUTENA

Keks Snack (sert. bez glutena) 105 g Schar

105 g

483 RSD

4.600,00 RSD/kg

Biomaska 75 ml Shenemil

Biomaska 75 ml Shenemil

75 ml

659 RSD

878,67 RSD/100ml

Sirće od divljih jabuka - eliksir 500 ml

Sirće od divljih jabuka - eliksir 500 ml

500 500 ml

110 RSD
Sirće od divljih jabuka - za mršavljenje 500 ml Ekofarm

Sirće od divljih jabuka - za mršavljenje 500 ml Ekofarm

500 ml

139 RSD

278,00 RSD/l

Sirće od divljih jabuka - standard 500 ml Ekofarm

Sirće od divljih jabuka - standard 500 ml Ekofarm

500 ml

133 RSD

266,00 RSD/l

Sos od ostriga 200 ml Lien Ying

Sos od ostriga 200 ml Lien Ying

200 ml

627 RSD

3.135,00 RSD/l

Propolis krema 35 g Pčelarska kuća Kovačević

Propolis krema 35 g Pčelarska kuća Kovačević

35 g

648 RSD

1.851,43 RSD/100g

Med od suncokreta 980 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Med od suncokreta 980 g Pčelarska kuća Kovačević

980 g

1.144 RSD

1.167,35 RSD/kg

Sapun od kozjeg mleka 75 g Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka 75 g Željko Zeljković

75 g

130 RSD

173,33 RSD/100g

Suncokret sirovi oljušteni (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Suncokret sirovi oljušteni (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

299 RSD

1.495,00 RSD/kg

Pasulj azuki (organski proizvod)  200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Pasulj azuki (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

339 RSD

1.695,00 RSD/kg

Golica sirova (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Golica sirova (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

694 RSD

3.470,00 RSD/kg

Sočivo zeleno (organski proizvod)  200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Sočivo zeleno (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

305 RSD

1.525,00 RSD/kg

Neem Guard 60 kapsula 38 g Goodcare Pharma

Neem Guard 60 kapsula 38 g Goodcare Pharma

36 g

1.556 RSD

4.322,22 RSD/100g

......