Osnovne namirnice | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Osnovne namirnice

981 proizvoda
Crni pasulj
POSNO

Crni pasulj

450 RSD
Ovseni keks sa šumskim voćem 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Ovseni keks sa šumskim voćem 100 g Bio Špajz

100 g

250 RSD

2.500,00 RSD/kg

Ovseni keks sa višnjom i kakaom 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Ovseni keks sa višnjom i kakaom 100 g Bio Špajz

100 g

250 RSD

2.500,00 RSD/kg

Tamari Yaemon soja sos (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
BEZ GLUTENA ORGANSKO

Tamari Yaemon soja sos (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

773 RSD

3.865,00 RSD/l

Balzamiko sirće od nara 250 ml Granum

Balzamiko sirće od nara 250 ml Granum

250 ml

337 RSD

1.348,00 RSD/l

Balzamiko sirće od borovnice 250 ml Granum
POSNO

Balzamiko sirće od borovnice 250 ml Granum

250 ml

279 RSD

1.116,00 RSD/l

Balzamiko sirće od maline 250 ml Granum

Balzamiko sirće od maline 250 ml Granum

250 ml

279 RSD

1.116,00 RSD/l

Med bagremov (organski proizvod) 230 g Rajska bašta
Očekujemo uskoro
ORGANSKO

Med bagremov (organski proizvod) 230 g Rajska bašta

230 g

580 RSD

2.521,74 RSD/kg

Medljikovac (organski proizvod) 230 g Rajska bašta
Očekujemo uskoro
ORGANSKO

Medljikovac (organski proizvod) 230 g Rajska bašta

230 g

580 RSD

2.521,74 RSD/kg

Mikawa Mirin proizvod od pirinča (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
BEZ GLUTENA ORGANSKO

Mikawa Mirin proizvod od pirinča (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

674 RSD

3.370,00 RSD/l

Lešnik sirovi (organski proizvod)
POSNO ORGANSKO

Lešnik sirovi (organski proizvod)

2.680 RSD
Čokolada Inulin 59% 40 g Chocollama
POSNO BEZ ŠEĆERA

Čokolada Inulin 59% 40 g Chocollama

40 g

308 RSD

770,00 RSD/100g

Čokolada Inulin i stevia 59% 40 g Chocollama
POSNO BEZ ŠEĆERA

Čokolada Inulin i stevia 59% 40 g Chocollama

40 g

308 RSD

770,00 RSD/100g

Bagremov med 1 kg Petrović

Bagremov med 1 kg Petrović

1 kg

1.337 RSD

1.337,00 RSD/kg

Brezin šećer - ksilitol (organski proizvod) 250 g Bio Špajz
VEGAN ORGANSKO

Brezin šećer - ksilitol (organski proizvod) 250 g Bio Špajz

250 g

562 RSD

2.248,00 RSD/kg

Kokosov sirup (organski proizvod) 250 g Sanaterra
ORGANSKO

Kokosov sirup (organski proizvod) 250 g Sanaterra

250 g

566 RSD

2.264,00 RSD/kg

Rogač u prahu italijanski (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
ORGANSKO

Rogač u prahu italijanski (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

185 RSD

308,33 RSD/100g

Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

308 RSD

513,33 RSD/100g

Voćni namaz La Reserve đumbir 170 g St. Dalfour

Voćni namaz La Reserve đumbir 170 g St. Dalfour

170 g

624 RSD

3.670,59 RSD/kg

Čokoladirana smokva  200 g Simić voće
VEGAN POSNO

Čokoladirana smokva 200 g Simić voće

200 g

243 RSD

1.215,00 RSD/kg

Cejlonski cimet (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

279 RSD

465,00 RSD/100g

Proteinska kaša vanila 82 g Proty
Očekujemo uskoro
BEZ ŠEĆERA

Proteinska kaša vanila 82 g Proty

82 g

266 RSD

324,39 RSD/100g

Dodatak jelima (organski proizvod) 350 g Sanaterra
ORGANSKO

Dodatak jelima (organski proizvod) 350 g Sanaterra

350 g

483 RSD

1.380,00 RSD/kg

Himalajska roze so 100 g Sanaterra

Himalajska roze so 100 g Sanaterra

100 g

106 RSD

1.060,00 RSD/kg

......