Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Pasterizovani oljušteni paradajz šljivar 400 g Victoria
Očekujemo uskoro

Pasterizovani oljušteni paradajz šljivar 400 g Victoria

400 g

231 RSD

577,50 RSD/kg

Med od uljane repice 500 g Pčelarska kuća Kovačević

Med od uljane repice 500 g Pčelarska kuća Kovačević

500 g

594 RSD

1.188,00 RSD/kg

Choco vege krem (organski proizvod) 240 g Just superior
VEGAN ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Choco vege krem (organski proizvod) 240 g Just superior

846 RSD
Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Just superior
ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Just superior

100 g

468 RSD

4.680,00 RSD/kg

Javorov sirup (organski proizvod) 250 g Sanaterra

Javorov sirup (organski proizvod) 250 g Sanaterra

250 g

983 RSD

3.932,00 RSD/kg

Keto vege krem sa stevijom (organski proizvod) 200 g Just Superior
VEGAN BEZ GLUTENA ORGANSKO BEZ PALMOVOG ULJA

Keto vege krem sa stevijom (organski proizvod) 200 g Just Superior

1.033 RSD
Lešnikov puter crunchy (organski proizvod) 185 g Just superior
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Lešnikov puter crunchy (organski proizvod) 185 g Just superior

185 g

816 RSD

4.410,81 RSD/kg

Ekstra devičansko maslinovo ulje 250 ml Oleum Crete

Ekstra devičansko maslinovo ulje 250 ml Oleum Crete

250 ml

722 RSD

2.888,00 RSD/l

Bademov puter (organski proizvod) 185 g Just superior
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Bademov puter (organski proizvod) 185 g Just superior

185 g

805 RSD

4.351,35 RSD/kg

Hlorela u prahu (organski proizvod) 100 g Just Superior
ORGANSKO

Hlorela u prahu (organski proizvod) 100 g Just Superior

100 g

1.620 RSD

16.200,00 RSD/kg

Crvena maka (organski proizvod) 100 g Superhrana

Crvena maka (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

576 RSD

5.760,00 RSD/kg

Crna maka (organski proizvod) 100 g Superhrana

Crna maka (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

576 RSD

5.760,00 RSD/kg

Djumbir 2GO 2 g For Natura

Djumbir 2GO 2 g For Natura

2 g

30 RSD

1.500,00 RSD/100g

Whey protein cheesecake 30 g Crazy Nutrition
BEZ ŠEĆERA

Whey protein cheesecake 30 g Crazy Nutrition

30 g

218 RSD

726,67 RSD/100g

Whey protein kokos 30 g Crazy Nutrition
BEZ ŠEĆERA

Whey protein kokos 30 g Crazy Nutrition

30 g

156 RSD

520,00 RSD/100g

Primed 7 Tiromed 250 g Primed

Primed 7 Tiromed 250 g Primed

250 g

2.064 RSD

8.256,00 RSD/kg

Primed 5 Feromed 250 g Primed

Primed 5 Feromed 250 g Primed

250 g

2.064 RSD

8.256,00 RSD/kg

Primed 2 Diši Lako 250 g Primed
Očekujemo uskoro

Primed 2 Diši Lako 250 g Primed

250 g

2.728 RSD

10.912,00 RSD/kg

Crveni pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Crveni pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

564 RSD

1.253,33 RSD/kg

Laneno seme (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Laneno seme (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

615 RSD

1.366,67 RSD/kg

Golica sirova (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Golica sirova (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

958 RSD

2.128,89 RSD/kg

Naut - leblebija (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Naut - leblebija (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

532 RSD

1.182,22 RSD/kg

Crni pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Crni pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

552 RSD

1.226,67 RSD/kg

Heljda (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Heljda (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

504 RSD

1.120,00 RSD/kg

......