Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Ekstra devičansko maslinovo ulje rana berba (organ
ORGANSKO

Ekstra devičansko maslinovo ulje rana berba (organ

500 ml

2.593 RSD

5.186,00 RSD/l

Sirup limun & malina sa agavom (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Sirup limun & malina sa agavom (organski proizvod) Bio Špajz

250 ml

281 RSD

1.124,00 RSD/l

Sirup limun & borovnica sa agavom (organski proizvod) 250 ml Bio Špajz
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Sirup limun & borovnica sa agavom (organski proizvod) 250 ml Bio Špajz

250 ml

281 RSD

1.124,00 RSD/l

Urmolada namaz nougat 220 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz nougat 220 g Momentous

220 g

632 RSD

2.872,73 RSD/kg

Urmolada namaz choco berry 220 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz choco berry 220 g Momentous

220 g

632 RSD

2.872,73 RSD/kg

Urmolada namaz jaffa 220 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz jaffa 220 g Momentous

220 g

632 RSD

2.872,73 RSD/kg

Urmolada namaz junior 220 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz junior 220 g Momentous

220 g

632 RSD

2.872,73 RSD/kg

Tinktura Lavlje grive 30 ml Fantastik Fungi

Tinktura Lavlje grive 30 ml Fantastik Fungi

30 ml

1.550 RSD

5.166,67 RSD/100ml

Sok od paradajza sa celerom 750 ml Dunst
BEZ ŠEĆERA

Sok od paradajza sa celerom 750 ml Dunst

750 ml

405 RSD

540,00 RSD/l

DMSO 70% prirodna emulzija protiv jakih bolova 100 ml Shirko

DMSO 70% prirodna emulzija protiv jakih bolova 100 ml Shirko

100 ml

2.558 RSD

25.580,00 RSD/l

Ulje avokada 250ml Pelzmann
Očekujemo uskoro

Ulje avokada 250ml Pelzmann

250 ml

1.040 RSD

4.160,00 RSD/l

Raw Energy banana i kokos 50 g Bombus
VEGAN BEZ ŠEĆERA

Raw Energy banana i kokos 50 g Bombus

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

Med Plus Bronhi 370 ml Medivi
-12% POSNO

Med Plus Bronhi 370 ml Medivi

370 ml

1.296 RSD 1.140,48 RSD

3.082,38 RSD/l

Tinktura Reiši pečurke 30 ml Fantastik Fungi

Tinktura Reiši pečurke 30 ml Fantastik Fungi

30 ml

1.550 RSD

5.166,67 RSD/100ml

Ulje orahovo 250 ml Pelzmann

Ulje orahovo 250 ml Pelzmann

250 ml

810 RSD

3.240,00 RSD/l

Mini Sweria 4 g Tim-Ing
VEGAN POSNO
Očekujemo uskoro

Mini Sweria 4 g Tim-Ing

4 g

12 RSD

300,00 RSD/100g

Med Plus Neurostrong 370 ml Medivi
-12% POSNO

Med Plus Neurostrong 370 ml Medivi

370 ml

1.296 RSD 1.140,48 RSD

3.082,38 RSD/l

Namaz Viospread 200 g Violife
VEGAN POSNO

Namaz Viospread 200 g Violife

200 g

438 RSD

2.190,00 RSD/kg

Namaz sa belim lukom i začinskim biljem 150 g Violife
VEGAN POSNO

Namaz sa belim lukom i začinskim biljem 150 g Violife

150 g

422 RSD

2.813,33 RSD/kg

Propolis kapi 20 ml Medivi
-12%
Očekujemo uskoro

Propolis kapi 20 ml Medivi

20 ml

584 RSD 513,92 RSD

2.569,60 RSD/100ml

Propolis divlji origano sprej za nos 20 ml Medivi
-12%

Propolis divlji origano sprej za nos 20 ml Medivi

20 ml

681 RSD 599,28 RSD

2.996,40 RSD/100ml

Med Plus Medoks 370 ml Medivi
-12% POSNO
Očekujemo uskoro

Med Plus Medoks 370 ml Medivi

370 ml

1.296 RSD 1.140,48 RSD

3.082,38 RSD/l

Čokolada crna sa stevijom 80% 100 g Loveberry
VEGAN POSNO

Čokolada crna sa stevijom 80% 100 g Loveberry

100 g

302 RSD

3.020,00 RSD/kg

Propolis sprej 20 ml Medivi
-12%

Propolis sprej 20 ml Medivi

20 ml

584 RSD 513,92 RSD

2.569,60 RSD/100ml

......