Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Active Protein mix 500 g Vivaseed

Active Protein mix 500 g Vivaseed

500 g

1.190 RSD

2.380,00 RSD/kg

Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

405 RSD

4.050,00 RSD/kg

Galete pirinčane, lan i suncokret tanke 100 g Benlian
VEGAN
Očekujemo uskoro

Galete pirinčane, lan i suncokret tanke 100 g Benlian

100 g

122 RSD

1.220,00 RSD/kg

Sirup limun & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Sirup limun & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

281 RSD

1.405,00 RSD/l

Napitak zova & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
ORGANSKO

Napitak zova & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

189 RSD

945,00 RSD/l

Napitak limun & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Napitak limun & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

189 RSD

945,00 RSD/l

Sirup zova & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Sirup zova & agava (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

281 RSD

1.405,00 RSD/l

Srebrna voda 100 ml Maxlab

Srebrna voda 100 ml Maxlab

100 ml

340 RSD

3.400,00 RSD/l

Ekstra devičansko maslinovo ulje 750 ml Oleum Crete

Ekstra devičansko maslinovo ulje 750 ml Oleum Crete

750 ml

1.753 RSD

2.337,33 RSD/l

Ekstra devičansko maslinovo ulje (organski proizvod) 500 ml Oleum Crete
ORGANSKO

Ekstra devičansko maslinovo ulje (organski proizvod) 500 ml Oleum Crete

500 ml

1.554 RSD

3.108,00 RSD/l

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Oleum Crete

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Oleum Crete

1 l

2.165 RSD

2.165,00 RSD/l

Testenina spelta 300 g Lazarina

Testenina spelta 300 g Lazarina

300 g

173 RSD

576,67 RSD/kg

Tamna čokolada sa zaslađivačem 200 g Torras
Očekujemo uskoro

Tamna čokolada sa zaslađivačem 200 g Torras

200 g

765 RSD

3.825,00 RSD/kg

Testenina raž 300 g Lazarina

Testenina raž 300 g Lazarina

300 g

164 RSD

546,67 RSD/kg

Orah pekan

Orah pekan

5.720 RSD
Testenina ječam 300 g Lazarina

Testenina ječam 300 g Lazarina

300 g

164 RSD

546,67 RSD/kg

Mleveni lan (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
-20% ORGANSKO

Mleveni lan (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

275 RSD 220 RSD

2.200,00 RSD/kg

Inulina Kids 10 kom For Natura

Inulina Kids 10 kom For Natura

41.7 g

505 RSD

1.211,03 RSD/100g

Čokoladirani badem 150 g Simić voće

Čokoladirani badem 150 g Simić voće

150 g

245 RSD

1.633,33 RSD/kg

Čokoladirana šljiva 200 g Simić voće

Čokoladirana šljiva 200 g Simić voće

200 g

243 RSD

1.215,00 RSD/kg

Čokoladirana šljiva punjena orasima 200 g Simić voće

Čokoladirana šljiva punjena orasima 200 g Simić voće

200 g

292 RSD

1.460,00 RSD/kg

Kokosovo mleko u prahu (organski proizvod) 150 g Sanaterra
ORGANSKO

Kokosovo mleko u prahu (organski proizvod) 150 g Sanaterra

150 g

595 RSD

3.966,67 RSD/kg

Sušeni vrganji (organski proizvod) 25 g Nisha
ORGANSKO

Sušeni vrganji (organski proizvod) 25 g Nisha

25 g

729 RSD

2.916,00 RSD/100g

Gelatinizovana maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior
ORGANSKO

Gelatinizovana maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

1.195 RSD

7.966,67 RSD/kg

......