Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Hrono hleb extra mešavina 350 g Čika Perini hlebovi

Hrono hleb extra mešavina 350 g Čika Perini hlebovi

350 g

232 RSD

662,86 RSD/kg

Kraljevski hleb 300 g Čika Perini hlebovi

Kraljevski hleb 300 g Čika Perini hlebovi

300 g

232 RSD

773,33 RSD/kg

Šampon Energizing 440 ml Mr Beerskin

Šampon Energizing 440 ml Mr Beerskin

440 ml

680 RSD

1.545,45 RSD/l

Naturela sa rogačem i agava šećerom 470 g Granum

Naturela sa rogačem i agava šećerom 470 g Granum

470 g

603 RSD

1.282,98 RSD/kg

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Mr Beerskin

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Mr Beerskin

440 ml

540 RSD

1.227,27 RSD/l

Kombuha breskva 330 ml Livet

Kombuha breskva 330 ml Livet

330 ml

312 RSD

945,45 RSD/l

Wave čokoladni bar 50 g Čika Bio Concept
POSNO
Očekujemo uskoro

Wave čokoladni bar 50 g Čika Bio Concept

50 g

146 RSD

292,00 RSD/100g

Energetska štanglica protein vanila krispi 50 g Bombus

Energetska štanglica protein vanila krispi 50 g Bombus

50 g

247 RSD

494,00 RSD/100g

Kombuha marakuja 330 ml Livet

Kombuha marakuja 330 ml Livet

330 ml

312 RSD

945,45 RSD/l

Šampon Dandruff fighting 440 ml Mr Beerskin

Šampon Dandruff fighting 440 ml Mr Beerskin

440 ml

680 RSD

1.545,45 RSD/l

Suvi pivski kvasac u prahu inaktivisan 400 g Think green

Suvi pivski kvasac u prahu inaktivisan 400 g Think green

400 g

365 RSD

912,50 RSD/kg

Šećer beli od agave (organski proizvod) 150 g Superfood
ORGANSKO

Šećer beli od agave (organski proizvod) 150 g Superfood

150 g

365 RSD

2.433,33 RSD/kg

Heljdin beskvasni hleb 300 g Čika Perini hlebovi

Heljdin beskvasni hleb 300 g Čika Perini hlebovi

300 g

232 RSD

773,33 RSD/kg

Ovseni beskvasni hleb 400 g Čika Perini hlebovi

Ovseni beskvasni hleb 400 g Čika Perini hlebovi

400 g

232 RSD

580,00 RSD/kg

Liofilizovana kozja surutka 100 g Lyocake

Liofilizovana kozja surutka 100 g Lyocake

100 g

2.430 RSD

24.300,00 RSD/kg

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Ms Beerskin
Očekujemo uskoro

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Ms Beerskin

440 ml

540 RSD

1.227,27 RSD/l

Gel za tuširanje i kupanje Chill out 440 ml Ms Beerskin

Gel za tuširanje i kupanje Chill out 440 ml Ms Beerskin

440 ml

540 RSD

1.227,27 RSD/l

Regenerator oil-control & moisturizing 440 ml Ms Beerskin

Regenerator oil-control & moisturizing 440 ml Ms Beerskin

440 ml

680 RSD

1.545,45 RSD/l

Kikiriki ulje 250 ml Granum

Kikiriki ulje 250 ml Granum

250 ml

282 RSD

1.128,00 RSD/l

Regenerator repair & volume 440 ml Ms Beerskin

Regenerator repair & volume 440 ml Ms Beerskin

440 ml

680 RSD

1.545,45 RSD/l

Speltin beskvasni hleb 300 g Čika Perini hlebovi

Speltin beskvasni hleb 300 g Čika Perini hlebovi

300 g

232 RSD

773,33 RSD/kg

Voćni hleb 300 g Čika Perini hlebovi
Očekujemo uskoro

Voćni hleb 300 g Čika Perini hlebovi

300 g

283 RSD

943,33 RSD/kg

Ražani beskvasni hleb 400 g Čika Perini hlebovi

Ražani beskvasni hleb 400 g Čika Perini hlebovi

400 g

232 RSD

580,00 RSD/kg

Eterično ulje smilja 5 ml Aromatherapist

Eterično ulje smilja 5 ml Aromatherapist

5 ml

1.348 RSD

26.960,00 RSD/100ml

......