Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Brezin šećer 300 g Beyond

Brezin šećer 300 g Beyond

300 g

696 RSD

2.320,00 RSD/kg

Šoju soja sos (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Šoju soja sos (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

466 RSD

2.330,00 RSD/l

MSM prah 200 g Superhrana

MSM prah 200 g Superhrana

200 g

1.230 RSD

6.150,00 RSD/kg

Maska za negu kose 150 ml Shenemil

Maska za negu kose 150 ml Shenemil

150 ml

726 RSD

4.840,00 RSD/l

Kore za gibanicu sa speltom 500 g BioHeljda

Kore za gibanicu sa speltom 500 g BioHeljda

500 g

255 RSD

510,00 RSD/kg

Kore za gibanicu sa heljdinim brašnom 500 g BioHeljda

Kore za gibanicu sa heljdinim brašnom 500 g BioHeljda

500 g

255 RSD

510,00 RSD/kg

Kokonati kokosov puter 300 g Hema Kheya Neye

Kokonati kokosov puter 300 g Hema Kheya Neye

300 g

861 RSD

2.870,00 RSD/kg

Ovsena kaša sa čia semenkama i godži bobicama (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovsena kaša sa čia semenkama i godži bobicama (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

145 RSD

241,67 RSD/100g

Ovsena kaša sa komadićima čokolade (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovsena kaša sa komadićima čokolade (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

155 RSD

258,33 RSD/100g

Kamu kamu prah (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Kamu kamu prah (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

1.701 RSD

17.010,00 RSD/kg

Instant kafa Mount Hagen (organski proizvod) 100 g Superfood
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Instant kafa Mount Hagen (organski proizvod) 100 g Superfood

100 g

1.313 RSD

13.130,00 RSD/kg

Inulina OFP - prirodna vlakna 75 g For Natura

Inulina OFP - prirodna vlakna 75 g For Natura

75 g

462 RSD

616,00 RSD/100g

Inulina IQ - prirodna vlakna 75 g For Natura

Inulina IQ - prirodna vlakna 75 g For Natura

75 g

462 RSD

616,00 RSD/100g

Pirinčane galete susam i so - tanke (sert. bez glutena) 100 g Benlian
VEGAN BEZ GLUTENA
Očekujemo uskoro

Pirinčane galete susam i so - tanke (sert. bez glutena) 100 g Benlian

100 g

122 RSD

1.220,00 RSD/kg

Pirinčane galete čija i kinoa - tanke (sert. bez glutena) 100 g Benlian
VEGAN BEZ GLUTENA
Očekujemo uskoro

Pirinčane galete čija i kinoa - tanke (sert. bez glutena) 100 g Benlian

100 g

122 RSD

1.220,00 RSD/kg

Čaj od herbe rastavića 50 g Adonis
Očekujemo uskoro

Čaj od herbe rastavića 50 g Adonis

50 g

179 RSD

358,00 RSD/100g

Brašno nautovo integralno 500 g BioHeljda

Brašno nautovo integralno 500 g BioHeljda

500 g

387 RSD

774,00 RSD/kg

Raw Energy orange & cocoa beans - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus
BEZ GLUTENA

Raw Energy orange & cocoa beans - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

Agava sirup (organski proizvod) 330 g Bio Špajz
-20% POSNO ORGANSKO

Agava sirup (organski proizvod) 330 g Bio Špajz

330 g

578 RSD 462,4 RSD

1.401,21 RSD/kg

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 200 g Superhrana
ORGANSKO

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 200 g Superhrana

200 g

901 RSD

4.505,00 RSD/kg

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

486 RSD

4.860,00 RSD/kg

Ulje od komine maslina 1 l Ionia

Ulje od komine maslina 1 l Ionia

1 l

780 RSD

780,00 RSD/l

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Elmar Crete S.A.
Očekujemo uskoro

Ekstra devičansko maslinovo ulje 1 l Elmar Crete S.A.

1 l

2.424 RSD

2.424,00 RSD/l

Ekstra devičansko maslinovo ulje (organski proizvod) 250 ml Aenaon
ORGANSKO

Ekstra devičansko maslinovo ulje (organski proizvod) 250 ml Aenaon

250 ml

597 RSD

2.388,00 RSD/l

......