Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Himalajska krupna jodirana so 350 g Kristal so

Himalajska krupna jodirana so 350 g Kristal so

350 g

124 RSD

354,29 RSD/kg

Himalajska sitna jodirana so 350 g Kristal so

Himalajska sitna jodirana so 350 g Kristal so

350 g

124 RSD

354,29 RSD/kg

Himalajska kristalna krupna so 350 g Hema Kheya Neye

Himalajska kristalna krupna so 350 g Hema Kheya Neye

350 g

212 RSD

605,71 RSD/kg

Soja burger 200 g Beyond
VEGAN
Očekujemo uskoro

Soja burger 200 g Beyond

200 g

449 RSD

2.245,00 RSD/kg

Urme sveže - kutija 600 g Arash

Urme sveže - kutija 600 g Arash

600 g

427 RSD

711,67 RSD/kg

Đumbir u prahu (organski proizvod) 50 g Sanaterra
ORGANSKO

Đumbir u prahu (organski proizvod) 50 g Sanaterra

50 g

247 RSD

494,00 RSD/100g

Kombuha malina 330 ml Livet

Kombuha malina 330 ml Livet

330 ml

312 RSD

945,45 RSD/l

Veganski namaz od suncokreta 150 g Soya food
VEGAN

Veganski namaz od suncokreta 150 g Soya food

150 g

203 RSD

1.353,33 RSD/kg

Veganski namaz od soje sa povrćem 150 g Soya food
VEGAN BEZ ŠEĆERA

Veganski namaz od soje sa povrćem 150 g Soya food

150 g

181 RSD

1.206,67 RSD/kg

Niskokalorični džem od kupina sa stevijom light 220 g Artfood

Niskokalorični džem od kupina sa stevijom light 220 g Artfood

220 g

460 RSD

2.090,91 RSD/kg

Sušene godži bobice (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
ORGANSKO

Sušene godži bobice (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

780 RSD

7.800,00 RSD/kg

Eritritol 150 g Beyond

Eritritol 150 g Beyond

150 g

448 RSD

2.986,67 RSD/kg

Aronija u prahu (organski proizvod) 150 g Aronija vita
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Aronija u prahu (organski proizvod) 150 g Aronija vita

150 g

482 RSD

3.213,33 RSD/kg

Liofilizovana kozja surutka 100 g Koza Nostra

Liofilizovana kozja surutka 100 g Koza Nostra

100 g

3.670 RSD

36.700,00 RSD/kg

Virak biljne kapi 30 ml Deverra Farm

Virak biljne kapi 30 ml Deverra Farm

30 ml

423 RSD

1.410,00 RSD/100ml

Štih voćni bar 40 g Loveberry
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA
Očekujemo uskoro

Štih voćni bar 40 g Loveberry

40 g

65 RSD

162,50 RSD/100g

Dodatak jelima (organski proizvod) 150 g Sanaterra
ORGANSKO

Dodatak jelima (organski proizvod) 150 g Sanaterra

150 g

293 RSD

1.953,33 RSD/kg

Hladno presovano nerafinisano bundevino ulje 250 ml Olga

Hladno presovano nerafinisano bundevino ulje 250 ml Olga

250 ml

1.457 RSD

5.828,00 RSD/l

Dvopek od heljde i prosa (sert. bez glutena) 110 g
BEZ GLUTENA

Dvopek od heljde i prosa (sert. bez glutena) 110 g

110 g

170 RSD

1.545,45 RSD/kg

Alex slani kreker od prosa i lana (sert. bez glutena) 150 g Aleksandrija
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Alex slani kreker od prosa i lana (sert. bez glutena) 150 g Aleksandrija

150 g

130 RSD

866,67 RSD/kg

Peršun list 100 g

Peršun list 100 g

100 100 g

183 RSD
Rafinisana morska so sitna jodirana - iz Crnog mora 500 g Kristal so

Rafinisana morska so sitna jodirana - iz Crnog mora 500 g Kristal so

500 g

105 RSD

210,00 RSD/kg

Dižon senf 200 g Mautner Markhof

Dižon senf 200 g Mautner Markhof

200 g

278 RSD

1.390,00 RSD/kg

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

340 RSD

3.400,00 RSD/kg

......