Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Bagremov med (organski proizvod) 450 g Timomed
POSNO ORGANSKO

Bagremov med (organski proizvod) 450 g Timomed

450 g

1.496 RSD

3.324,44 RSD/kg

Čaj od brusnice - za grickanje 100 g Adonis

Čaj od brusnice - za grickanje 100 g Adonis

100 g

372 RSD

3.720,00 RSD/kg

Mača (matcha) čaj (organski proizvod) 20 g Mitoku
ORGANSKO

Mača (matcha) čaj (organski proizvod) 20 g Mitoku

20 g

500 RSD

2.500,00 RSD/100g

Etarsko ulje limuna 5 ml Aromatherapist

Etarsko ulje limuna 5 ml Aromatherapist

5 ml

420 RSD

8.400,00 RSD/100ml

Etarsko ulje čajevca 5 ml Aromatherapist

Etarsko ulje čajevca 5 ml Aromatherapist

5 ml

560 RSD

11.200,00 RSD/100ml

Etarsko ulje pitome nane 5 ml Aromatherapist

Etarsko ulje pitome nane 5 ml Aromatherapist

5 ml

490 RSD

9.800,00 RSD/100ml

Etarsko ulje slatke pomorandže 5 ml Aromatherapist

Etarsko ulje slatke pomorandže 5 ml Aromatherapist

5 ml

421 RSD

8.420,00 RSD/100ml

Etarsko ulje lavande 5 ml Aromatherapist
Očekujemo uskoro

Etarsko ulje lavande 5 ml Aromatherapist

5 ml

630 RSD

12.600,00 RSD/100ml

Hladno ceđeno svetlo susamovo ulje (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Hladno ceđeno svetlo susamovo ulje (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

899 RSD

4.495,00 RSD/l

Krema za lice HRANLJIVA 30 ml Aromatherapist
Očekujemo uskoro

Krema za lice HRANLJIVA 30 ml Aromatherapist

30 ml

2.300 RSD

7.666,67 RSD/100ml

Čaj Detox - za detoksikaciju 200 g Lookin'fit

Čaj Detox - za detoksikaciju 200 g Lookin'fit

200 g

1.700 RSD

8.500,00 RSD/kg

Bowels Light čaj - laksativni 200 g Lookin'fit
Očekujemo uskoro

Bowels Light čaj - laksativni 200 g Lookin'fit

200 g

1.200 RSD

6.000,00 RSD/kg

Pirinčane galete sa čija semenom i kinoom 100 g Benlian

Pirinčane galete sa čija semenom i kinoom 100 g Benlian

100 g

106 RSD

1.060,00 RSD/kg

Laneno brašno 200 g Lučar

Laneno brašno 200 g Lučar

200 g

145 RSD

725,00 RSD/kg

Soda bikarbona 100 g Ufar doo
Očekujemo uskoro

Soda bikarbona 100 g Ufar doo

100 g

174 RSD

1.740,00 RSD/kg

Mača (matcha) čaj (organski proizvod) Mitoku
ORGANSKO

Mača (matcha) čaj (organski proizvod) Mitoku

16.500 RSD
Jabukovo sirće (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Jabukovo sirće (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

302 RSD

1.510,00 RSD/l

Urino Tea 28 dana 200 g Lookin'fit

Urino Tea 28 dana 200 g Lookin'fit

200 g

1.200 RSD

6.000,00 RSD/kg

Pržena mlevena kafa Arabika (organski  proizvod) 100 g Beyond
ORGANSKO

Pržena mlevena kafa Arabika (organski proizvod) 100 g Beyond

100 g

655 RSD

6.550,00 RSD/kg

Pahuljice od prosa 300 g Slavuj

Pahuljice od prosa 300 g Slavuj

300 g

230 RSD

766,67 RSD/kg

Instant napitak od cimeta i đumbira 12 g Singabera

Instant napitak od cimeta i đumbira 12 g Singabera

12 g

50 RSD

416,67 RSD/100g

Pahuljice od pirinča 300 g Slavuj

Pahuljice od pirinča 300 g Slavuj

300 g

241 RSD

803,33 RSD/kg

Kokosov protein 200 g Granum
VEGAN POSNO

Kokosov protein 200 g Granum

200 g

295 RSD

1.475,00 RSD/kg

Nutritivni kvasac 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Nutritivni kvasac 200 g Macrobiotic Prom

200 g

582 RSD

2.910,00 RSD/kg

......