Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Sirovi tempeh (organski proizvod) 200 g Beyond
VEGAN ORGANSKO

Sirovi tempeh (organski proizvod) 200 g Beyond

200 g

352 RSD

1.760,00 RSD/kg

Nutritivni kvasac (organski proizvod) 50 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Nutritivni kvasac (organski proizvod) 50 g Bio Špajz

50 g

476 RSD

952,00 RSD/100g

Epsom soli 600 g Shirko

Epsom soli 600 g Shirko

600 g

647 RSD

1.078,33 RSD/kg

Gavez mast 100 ml Herbateria

Gavez mast 100 ml Herbateria

100 ml

584 RSD

5.840,00 RSD/l

Slačica zrno

Slačica zrno

770 RSD
Noni 25 filter kesica 75 g Rick's technology

Noni 25 filter kesica 75 g Rick's technology

75 g

342 RSD

456,00 RSD/100g

Tortilje (sert. bez glutena) 160 g Schar
-10% BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Tortilje (sert. bez glutena) 160 g Schar

160 g

512 RSD 460,8 RSD

2.880,00 RSD/kg

Garam masala

Garam masala

3.000 RSD
Crni susam (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Crni susam (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

458 RSD

2.290,00 RSD/kg

Crni susam (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Crni susam (organski proizvod) Bio Špajz

1.900 RSD
Guarana u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Guarana u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

1.329 RSD

13.290,00 RSD/kg

Manuka med UMF20+ 250 g NZ health naturally
-10% POSNO

Manuka med UMF20+ 250 g NZ health naturally

250 g

10.370 RSD 9.333 RSD

37.332,00 RSD/kg

Sok od jabuke i šargarepe (organski proizvod) 250 ml Biosil
ORGANSKO

Sok od jabuke i šargarepe (organski proizvod) 250 ml Biosil

250 ml

180 RSD

720,00 RSD/l

Maria keks (sert. bez glutena) 125 g Schar
BEZ GLUTENA

Maria keks (sert. bez glutena) 125 g Schar

125 g

304 RSD

2.432,00 RSD/kg

Niskokalorični džem od jagoda light 300 g Artfood

Niskokalorični džem od jagoda light 300 g Artfood

300 g

428 RSD

1.426,67 RSD/kg

Pečeni lešnik

Pečeni lešnik

3.000 RSD
Magnezijum hlorid gel 250 ml Shirko

Magnezijum hlorid gel 250 ml Shirko

250 ml

579 RSD

2.316,00 RSD/l

Hladno ceđeno nerafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Hladno ceđeno nerafinisano kokosovo ulje (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

596 RSD

2.980,00 RSD/kg

Kajenska paprika u prahu

Kajenska paprika u prahu

1.750 RSD
Sirova soja Galus

Sirova soja Galus

300 RSD
Mleveni lan 200 g Macrobiotic Prom

Mleveni lan 200 g Macrobiotic Prom

200 g

135 RSD

675,00 RSD/kg

Proso (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Proso (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

400 RSD

888,89 RSD/kg

Kopriveda - prirodan dodatak jelima 180 g Tintor

Kopriveda - prirodan dodatak jelima 180 g Tintor

180 g

300 RSD

1.666,67 RSD/kg

Napitak od soje bez dodatog šećera 1 l Alpro
BEZ LAKTOZE

Napitak od soje bez dodatog šećera 1 l Alpro

1 l

440 RSD

440,00 RSD/l

......