Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Pirinčane galete sa susamom i solju 100 g Benlian

Pirinčane galete sa susamom i solju 100 g Benlian

100 g

106 RSD

1.060,00 RSD/kg

Pirinčane galete natural 100 g Benlian

Pirinčane galete natural 100 g Benlian

100 g

106 RSD

1.060,00 RSD/kg

Pirinčane galete sa lanom i suncokretom 100 g Benlian

Pirinčane galete sa lanom i suncokretom 100 g Benlian

100 g

106 RSD

1.060,00 RSD/kg

Pivski kvasac 200 g Macrobiotic Prom

Pivski kvasac 200 g Macrobiotic Prom

200 g

522 RSD

2.610,00 RSD/kg

Virak čaj

Virak čaj

1.950 RSD
Niskokalorični džem od šipurka light 300 g Artfood
Očekujemo uskoro

Niskokalorični džem od šipurka light 300 g Artfood

300 g

422 RSD

1.406,67 RSD/kg

Matični sok od aronije 500 ml Artfood

Matični sok od aronije 500 ml Artfood

500 ml

817 RSD

1.634,00 RSD/l

Matični sok od nara 500 ml Artfood

Matični sok od nara 500 ml Artfood

500 ml

1.032 RSD

2.064,00 RSD/l

Matični sok od aronije i nara 500 ml Artfood

Matični sok od aronije i nara 500 ml Artfood

500 ml

874 RSD

1.748,00 RSD/l

Želatin

Želatin

1 kg

1.900 RSD

1.900,00 RSD/kg

Heljdine pločice Basket
Očekujemo uskoro

Heljdine pločice Basket

1.040 RSD
Pločice sa koprivom Basket
Očekujemo uskoro

Pločice sa koprivom Basket

1.000 RSD
Niskokalorični džem od divlje brusnice light 300 g Artfood

Niskokalorični džem od divlje brusnice light 300 g Artfood

300 g

460 RSD

1.533,33 RSD/kg

Niskokalorični džem od divlje borovnice light 300 g Artfood

Niskokalorični džem od divlje borovnice light 300 g Artfood

300 g

486 RSD

1.620,00 RSD/kg

Niskokalorični džem od aronije light 300 g Artfood

Niskokalorični džem od aronije light 300 g Artfood

300 g

422 RSD

1.406,67 RSD/kg

Čaj od lista matičnjaka 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od lista matičnjaka 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

332 RSD

664,00 RSD/100g

Čaj od lista maslačka 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od lista maslačka 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

Uvin čaj 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Uvin čaj 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

483 RSD

966,00 RSD/100g

Gomašio - susamova so Bio Špajz

Gomašio - susamova so Bio Špajz

1.080 RSD
Kikiriki pečen slan

Kikiriki pečen slan

400 RSD
Kokosov šećer (organski proizvod) 400 g Superfood
ORGANSKO

Kokosov šećer (organski proizvod) 400 g Superfood

400 g

613 RSD

1.532,50 RSD/kg

Slatki koren - čaj 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Slatki koren - čaj 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

528 RSD

660,00 RSD/100g

Aromatična so za kupanje 500 g Shenemil

Aromatična so za kupanje 500 g Shenemil

500 g

672 RSD

1.344,00 RSD/kg

Ulje tamjana 10 ml Probotanic

Ulje tamjana 10 ml Probotanic

10 10 ml

727 RSD
......