Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Đumbir kandirani
VEGAN POSNO

Đumbir kandirani

1.350 RSD
Bar malina 50 g Tref
POSNO BEZ ŠEĆERA

Bar malina 50 g Tref

50 g

114 RSD

228,00 RSD/100g

Bar čokolada 50 g Tref
POSNO BEZ ŠEĆERA

Bar čokolada 50 g Tref

50 g

114 RSD

228,00 RSD/100g

Bar kakao 50 g Tref
POSNO BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Bar kakao 50 g Tref

50 g

114 RSD

228,00 RSD/100g

Super urma kuglice 120 g Tref
POSNO

Super urma kuglice 120 g Tref

120 g

199 RSD

1.658,33 RSD/kg

Bar voćni 50 g Tref
POSNO BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Bar voćni 50 g Tref

50 g

111 RSD

222,00 RSD/100g

Sok od paradajza blagi 750 ml Dunst
BEZ ŠEĆERA

Sok od paradajza blagi 750 ml Dunst

750 ml

390 RSD

520,00 RSD/l

Nugat kuglice 120 g Tref
POSNO

Nugat kuglice 120 g Tref

120 g

229 RSD

1.908,33 RSD/kg

Bar brusnica 50 g Tref
POSNO BEZ ŠEĆERA

Bar brusnica 50 g Tref

50 g

114 RSD

228,00 RSD/100g

Snikers kuglice 120 g Tref
POSNO

Snikers kuglice 120 g Tref

120 g

198 RSD

1.650,00 RSD/kg

Madagaskar vanila štapići 5 kom 20 g Prova Gourmet
NOVO

Madagaskar vanila štapići 5 kom 20 g Prova Gourmet

20 g

1.606 RSD

8.030,00 RSD/100g

Sočivo žuto (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Sočivo žuto (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

324 RSD

1.620,00 RSD/kg

Sočivo žuto (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Sočivo žuto (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

608 RSD

1.351,11 RSD/kg

Dobra ovsena kaša kokos i suvo grožđe 60 g Lomax
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Dobra ovsena kaša kokos i suvo grožđe 60 g Lomax

60 g

77 RSD

128,33 RSD/100g

Sočivo žuto (organski proizvod) Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Sočivo žuto (organski proizvod) Bio Špajz

1.280 RSD
Dečiji čaj - kids 25 filter kesica Fructus

Dečiji čaj - kids 25 filter kesica Fructus

37.5 g

196 RSD

522,67 RSD/100g

Čaj Urinal 25 filter kesica Fructus

Čaj Urinal 25 filter kesica Fructus

37.5 g

209 RSD

557,33 RSD/100g

Čaj Detox 25 filter kesica Fructus
Očekujemo uskoro

Čaj Detox 25 filter kesica Fructus

37.5 g

223 RSD

594,67 RSD/100g

Čaj Laku noć 25 filter kesica Fructus
Očekujemo uskoro

Čaj Laku noć 25 filter kesica Fructus

37.5 g

223 RSD

594,67 RSD/100g

Čaj Fitness Plus 25 filter kesica Fructus

Čaj Fitness Plus 25 filter kesica Fructus

50 g

209 RSD

418,00 RSD/100g

Čaj Imunal 25 filter kesica Fructus

Čaj Imunal 25 filter kesica Fructus

37.5 g

209 RSD

557,33 RSD/100g

Eritritol (organski proizvod) 200 g Superhrana
ORGANSKO

Eritritol (organski proizvod) 200 g Superhrana

200 g

519 RSD

2.595,00 RSD/kg

Eterično ulje Ruzmarina 5 ml Aromatherapist

Eterično ulje Ruzmarina 5 ml Aromatherapist

5 ml

480 RSD

9.600,00 RSD/100ml

Eterično ulje Limun Trave 5 ml Aromatherapist
NOVO

Eterično ulje Limun Trave 5 ml Aromatherapist

5 ml

450 RSD

9.000,00 RSD/100ml

......