Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Čokolada mlečna sa stevijom 100 g Loveberry
BEZ ŠEĆERA

Čokolada mlečna sa stevijom 100 g Loveberry

100 g

233 RSD

2.330,00 RSD/kg

Biljni sir u listićima original 140 g Viofast
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Biljni sir u listićima original 140 g Viofast

140 g

219 RSD

1.564,29 RSD/kg

Dimljeni sir sečeni analog 140 g Violife
VEGAN POSNO

Dimljeni sir sečeni analog 140 g Violife

140 g

405 RSD

2.892,86 RSD/kg

Integralni ovseni keks badem sa fruktozom Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Integralni ovseni keks badem sa fruktozom Bio Špajz

990 RSD
Kurkuma u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior

75 g

370 RSD

493,33 RSD/100g

Crna maka u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior
ORGANSKO

Crna maka u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior

75 g

759 RSD

1.012,00 RSD/100g

Ašvaganda u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior
ORGANSKO

Ašvaganda u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior

75 g

582 RSD

776,00 RSD/100g

Spirulina u prahu (organski proizvod) 50 g Just Superior
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Spirulina u prahu (organski proizvod) 50 g Just Superior

50 g

925 RSD

1.850,00 RSD/100g

Maka u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior
ORGANSKO

Maka u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior

75 g

614 RSD

818,67 RSD/100g

Crvena maka u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior
ORGANSKO

Crvena maka u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior

75 g

625 RSD

833,33 RSD/100g

Ulje od koštica grožđa 1 l Pietro Coricelli

Ulje od koštica grožđa 1 l Pietro Coricelli

1 l

1.167 RSD

1.167,00 RSD/l

Kikiriki blanširani pečeni slani
VEGAN POSNO

Kikiriki blanširani pečeni slani

440 RSD
Kokosov protein Vegan 300 g Crazy Nutrition
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Kokosov protein Vegan 300 g Crazy Nutrition

300 g

277 RSD

923,33 RSD/kg

Whey protein jagoda 480 g Crazy Nutrition
BEZ ŠEĆERA

Whey protein jagoda 480 g Crazy Nutrition

480 g

2.926 RSD

6.095,83 RSD/kg

Laneni protein Vegan 300 g Crazy Nutrition
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Laneni protein Vegan 300 g Crazy Nutrition

300 g

246 RSD

820,00 RSD/kg

Whey protein nugat 480 g Crazy Nutrition
BEZ ŠEĆERA

Whey protein nugat 480 g Crazy Nutrition

480 g

2.070 RSD

4.312,50 RSD/kg

Whey protein vanila 480 g Crazy Nutrition
BEZ ŠEĆERA

Whey protein vanila 480 g Crazy Nutrition

480 g

2.926 RSD

6.095,83 RSD/kg

Bademov protein Vegan 300 g Crazy Nutrition
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Bademov protein Vegan 300 g Crazy Nutrition

300 g

1.007 RSD

3.356,67 RSD/kg

Whey protein čokolada 480 g Crazy Nutrition
BEZ ŠEĆERA

Whey protein čokolada 480 g Crazy Nutrition

480 g

2.070 RSD

4.312,50 RSD/kg

Bundevin protein Vegan 300 g Crazy Nutrition
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Bundevin protein Vegan 300 g Crazy Nutrition

300 g

375 RSD

1.250,00 RSD/kg

Karanfilić zrno
VEGAN POSNO

Karanfilić zrno

4.460 RSD
Brašno od spelte 500 g Slavuj

Brašno od spelte 500 g Slavuj

500 g

160 RSD

320,00 RSD/kg

Integralno brašno od polbe 500 g Slavuj
Očekujemo uskoro

Integralno brašno od polbe 500 g Slavuj

500 g

188 RSD

376,00 RSD/kg

Integalni ovseni keks sa kokosom i limunom Bio Špajz
Očekujemo uskoro

Integalni ovseni keks sa kokosom i limunom Bio Špajz

830 RSD
......