Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Crna maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior
ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Crna maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

1.444 RSD

9.626,67 RSD/kg

Crvena maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior
ORGANSKO

Crvena maka u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

1.320 RSD

8.800,00 RSD/kg

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior
ORGANSKO

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

620 RSD

4.133,33 RSD/kg

Pasulj mungo (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Pasulj mungo (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

707 RSD

1.571,11 RSD/kg

Energetska štanglica - bar sa brusnicom 30 g Granum

Energetska štanglica - bar sa brusnicom 30 g Granum

30 g

79 RSD

263,33 RSD/100g

Energetska štanglica - bar sa lešnikovim puterom 30 g Granum

Energetska štanglica - bar sa lešnikovim puterom 30 g Granum

30 g

85 RSD

283,33 RSD/100g

Mleveni keks Happy Life (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Mleveni keks Happy Life (sert. bez glutena) 300 g Aleksandrija

300 g

246 RSD

820,00 RSD/kg

Crvena detelina biljne kapi 30 ml Deverra Farm

Crvena detelina biljne kapi 30 ml Deverra Farm

30 ml

478 RSD

1.593,33 RSD/100ml

Čija seme (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Čija seme (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

673 RSD

3.365,00 RSD/kg

Hladno presovano ulje semena grožđa 250 ml Granum
Očekujemo uskoro

Hladno presovano ulje semena grožđa 250 ml Granum

250 ml

1.128 RSD

4.512,00 RSD/l

Agar Agar biljni želatin 30 g SPM Stamenković

Agar Agar biljni želatin 30 g SPM Stamenković

30 g

120 RSD

400,00 RSD/100g

Kokosova voda (organski proizvod) 1 l Aqua Verde
-10% VEGAN POSNO ORGANSKO

Kokosova voda (organski proizvod) 1 l Aqua Verde

1 l

606 RSD 545,4 RSD

545,40 RSD/l

Brezina voda natural (organski proizvod) 0.33 l Beyond
ORGANSKO

Brezina voda natural (organski proizvod) 0.33 l Beyond

0.33 l

360 RSD

1.090,91 RSD/l

Bezglutensko pirinčano brašno integralno (organski proizvod) 500 g Bio Špajz
ORGANSKO

Bezglutensko pirinčano brašno integralno (organski proizvod) 500 g Bio Špajz

500 g

380 RSD

760,00 RSD/kg

Kraljevski napitak - đumbir sa medom i kurkumom 150 g Prince Philipp
Očekujemo uskoro

Kraljevski napitak - đumbir sa medom i kurkumom 150 g Prince Philipp

150 g

673 RSD

4.486,67 RSD/kg

Kraljevski napitak - đumbir sa medom i cimetom 150 g Prince Philipp
Očekujemo uskoro

Kraljevski napitak - đumbir sa medom i cimetom 150 g Prince Philipp

150 g

673 RSD

4.486,67 RSD/kg

Pahuljice od kinoe (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Pahuljice od kinoe (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

386 RSD

1.930,00 RSD/kg

Ulje od repice 250 ml Granum

Ulje od repice 250 ml Granum

250 ml

364 RSD

1.456,00 RSD/l

Livadski med sa đumbirom Direkt 7 g For Natura
POSNO

Livadski med sa đumbirom Direkt 7 g For Natura

7 g

30 RSD

428,57 RSD/100g

Bezglutensko ovseno brašno integralno (organski proizvod) 500 g Bio Špajz
ORGANSKO

Bezglutensko ovseno brašno integralno (organski proizvod) 500 g Bio Špajz

500 g

398 RSD

796,00 RSD/kg

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Mr Beerskin

Gel za tuširanje Cool up 440 ml Mr Beerskin

440 ml

540 RSD

1.227,27 RSD/l

Kupka za lice i telo Boost & Relax 440 ml Mr Beerskin

Kupka za lice i telo Boost & Relax 440 ml Mr Beerskin

440 ml

540 RSD

1.227,27 RSD/l

Kraljevski hleb 300 g Čika Perini hlebovi

Kraljevski hleb 300 g Čika Perini hlebovi

300 g

232 RSD

773,33 RSD/kg

Raw Energy slana karamela i kikiriki 50 g Bombus
BEZ ŠEĆERA

Raw Energy slana karamela i kikiriki 50 g Bombus

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

......