Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Sapun od kozjeg mleka sa dodatkom kamilice 70 g Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa dodatkom kamilice 70 g Zeljković

70 g

130 RSD

185,71 RSD/100g

Energetska štanglica - bar sa suncokretom i lanom 30 g Granum
VEGAN

Energetska štanglica - bar sa suncokretom i lanom 30 g Granum

30 g

72 RSD

240,00 RSD/100g

Energetska štanglica - bar sa bundevinim semenom 30 g Granum
VEGAN

Energetska štanglica - bar sa bundevinim semenom 30 g Granum

30 g

79 RSD

263,33 RSD/100g

Matični sok od aronije 1 l Loveberry
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Matični sok od aronije 1 l Loveberry

1 l

1.205 RSD

1.205,00 RSD/l

Sok od šargarepe i jabuke 1 l Loveberry
Očekujemo uskoro

Sok od šargarepe i jabuke 1 l Loveberry

1 l

380 RSD

380,00 RSD/l

Sok od cvekle, šargarepe i jabuke 1 l Loveberry
Očekujemo uskoro

Sok od cvekle, šargarepe i jabuke 1 l Loveberry

1 l

410 RSD

410,00 RSD/l

Sok malina, jabuka 1 l Loveberry

Sok malina, jabuka 1 l Loveberry

1 l

655 RSD

655,00 RSD/l

Sok od kruške, šargarepe i jabuke 1 l Loveberry

Sok od kruške, šargarepe i jabuke 1 l Loveberry

1 l

380 RSD

380,00 RSD/l

Sok od celera, cvekle i jabuke 1 l Loveberry

Sok od celera, cvekle i jabuke 1 l Loveberry

1 l

410 RSD

410,00 RSD/l

Suve šljive bez koštice Gazdinstvo Živković

Suve šljive bez koštice Gazdinstvo Živković

880 RSD
Matični sok šumske kupine (organski proizvod) 500 ml Nisha
ORGANSKO

Matični sok šumske kupine (organski proizvod) 500 ml Nisha

500 ml

1.386 RSD

2.772,00 RSD/l

Matični sok šumske borovnice (organski proizvod) 500 ml Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Matični sok šumske borovnice (organski proizvod) 500 ml Nisha

500 g

1.531 RSD

3.062,00 RSD/kg

Ledeni čaj čaga, zova i nana (organski proizvod) 200 ml Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Ledeni čaj čaga, zova i nana (organski proizvod) 200 ml Nisha

200 ml

205 RSD

1.025,00 RSD/l

Ledeni čaj čaga i borovnica (organski proizvod) 200 ml Nisha

Ledeni čaj čaga i borovnica (organski proizvod) 200 ml Nisha

200 ml

205 RSD

1.025,00 RSD/l

Sirup od zove (organski proizvod) 500 ml Nisha
BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Sirup od zove (organski proizvod) 500 ml Nisha

500 ml

948 RSD

1.896,00 RSD/l

Zeleno sočivo 500 g Lučar
VEGAN POSNO

Zeleno sočivo 500 g Lučar

500 g

187 RSD

374,00 RSD/kg

Naut - leblebija 250 g Lučar

Naut - leblebija 250 g Lučar

250 g

131 RSD

524,00 RSD/kg

Heljda zrno oljušteno 500 g Lučar

Heljda zrno oljušteno 500 g Lučar

500 g

254 RSD

508,00 RSD/kg

Pirinčano brašno 500 g Lučar

Pirinčano brašno 500 g Lučar

500 g

149 RSD

298,00 RSD/kg

Kukuruzno belo brašno 500 g Lučar

Kukuruzno belo brašno 500 g Lučar

500 g

107 RSD

214,00 RSD/kg

Holestop - jabukovo sirće sa biljnim ekstraktom artičoke 500 ml Dr Andra

Holestop - jabukovo sirće sa biljnim ekstraktom artičoke 500 ml Dr Andra

500 ml

185 RSD

370,00 RSD/l

Suncokretov protein (organski proizvod) 200 g Granum
VEGAN ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Suncokretov protein (organski proizvod) 200 g Granum

200 g

205 RSD

1.025,00 RSD/kg

Laneni protein 200 g Granum
VEGAN

Laneni protein 200 g Granum

200 g

187 RSD

935,00 RSD/kg

Bundevin protein 200 g Granum
VEGAN POSNO

Bundevin protein 200 g Granum

200 g

288 RSD

1.440,00 RSD/kg

......