Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Sirovi tofu (organski proizvod) 250 g Beyond
VEGAN ORGANSKO

Sirovi tofu (organski proizvod) 250 g Beyond

250 g

352 RSD

1.408,00 RSD/kg

Genie sirovi tofu 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN BEZ LAKTOZE

Genie sirovi tofu 200 g Macrobiotic Prom

200 g

235 RSD

1.175,00 RSD/kg

Genie tofu dimljeni 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie tofu dimljeni 200 g Macrobiotic Prom

200 g

305 RSD

1.525,00 RSD/kg

Genie tofu prženi 170 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie tofu prženi 170 g Macrobiotic Prom

170 g

263 RSD

1.547,06 RSD/kg

Integralna testenina špageti (organski proizvod) 500 g Rummo Spa
ORGANSKO

Integralna testenina špageti (organski proizvod) 500 g Rummo Spa

500 g

353 RSD

706,00 RSD/kg

Testenina špageti (sert. bez glutena) 400 g Rummo Spa
BEZ GLUTENA

Testenina špageti (sert. bez glutena) 400 g Rummo Spa

400 g

392 RSD

980,00 RSD/kg

Integralna testenina penne rigate (organski proizvod) 500 g Rummo Spa

Integralna testenina penne rigate (organski proizvod) 500 g Rummo Spa

500 g

354 RSD

708,00 RSD/kg

Testenina od kukuruznog i pirinčanog brašna penne rigate (sert. bez glutena) 400 g Rummo Spa
BEZ GLUTENA

Testenina od kukuruznog i pirinčanog brašna penne rigate (sert. bez glutena) 400 g Rummo Spa

400 g

392 RSD

980,00 RSD/kg

Genie tempeh sirovi 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie tempeh sirovi 200 g Macrobiotic Prom

200 g

320 RSD

1.600,00 RSD/kg

Genie prženi tempeh 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie prženi tempeh 200 g Macrobiotic Prom

200 g

388 RSD

1.940,00 RSD/kg

Pečeni neljušteni slani suncokret

Pečeni neljušteni slani suncokret

360 RSD
Špagete (sert. bez glutena) 250 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Špagete (sert. bez glutena) 250 g Schar

250 g

298 RSD

1.192,00 RSD/kg

Veganski prutići ljuti 250 g Soya food
VEGAN

Veganski prutići ljuti 250 g Soya food

250 g

318 RSD

1.272,00 RSD/kg

Suve smokve

Suve smokve

1.030 RSD
Šlag pena od soje

Šlag pena od soje

990 RSD
Šlag pena

Šlag pena

770 RSD
Seme crnog kima

Seme crnog kima

1.590 RSD
Sirovo seme bundeve

Sirovo seme bundeve

730 RSD
Smeđi demerara šećer 500 g Azucar Demero

Smeđi demerara šećer 500 g Azucar Demero

500 g

238 RSD

476,00 RSD/kg

Genie prženi sejtan 180 g Macrobiotic prom
VEGAN

Genie prženi sejtan 180 g Macrobiotic prom

180 g

303 RSD

1.683,33 RSD/kg

Šećer tamni muskovado 400 g Azucar Demero

Šećer tamni muskovado 400 g Azucar Demero

400 g

308 RSD

770,00 RSD/kg

Kokosov šećer (organski proizvod) 400 g For Natura
ORGANSKO

Kokosov šećer (organski proizvod) 400 g For Natura

400 g

588 RSD

1.470,00 RSD/kg

Proteinske pločice bez brašna - sa paradajzom - crvene Bioland
Očekujemo uskoro

Proteinske pločice bez brašna - sa paradajzom - crvene Bioland

1.170 RSD
Neoljušteno proso

Neoljušteno proso

130 RSD
......