Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Šitake pečurke 50 g Rick's technology

Šitake pečurke 50 g Rick's technology

50 g

332 RSD

664,00 RSD/100g

Eliksir od planinske koprive 200 ml Mirotić
Očekujemo uskoro

Eliksir od planinske koprive 200 ml Mirotić

200 ml

1.620 RSD

8.100,00 RSD/l

Indijski orah sirovi

Indijski orah sirovi

1.370 RSD
Kus kus (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Kus kus (organski proizvod) Bio Špajz

1 kg

1.030 RSD

1.030,00 RSD/kg

Ovsene pahuljice 500 g Fortin
VEGAN POSNO

Ovsene pahuljice 500 g Fortin

500 g

307 RSD

614,00 RSD/kg

Integralni fitnes hleb 500 g Mestemacher

Integralni fitnes hleb 500 g Mestemacher

500 g

260 RSD

520,00 RSD/kg

Bronho salep 72 g Doctor's

Bronho salep 72 g Doctor's

72 g

467 RSD

648,61 RSD/100g

Suva kajsija

Suva kajsija

1.460 RSD
Kokosovo brašno

Kokosovo brašno

470 RSD
Suvo grožđe

Suvo grožđe

490 RSD
Cepkani ajvar - blagi 350 g Strela

Cepkani ajvar - blagi 350 g Strela

350 g

759 RSD

2.168,57 RSD/kg

Cepkani ajvar - ljuti 350 g Strela

Cepkani ajvar - ljuti 350 g Strela

350 g

759 RSD

2.168,57 RSD/kg

Ječmene pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Ječmene pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

238 RSD

1.190,00 RSD/kg

Muskatni oraščić i rende 10 g Trgovina Vujović

Muskatni oraščić i rende 10 g Trgovina Vujović

10 g

167 RSD

1.670,00 RSD/100g

Sirov sojin lecitin 350 g Soja protein
VEGAN

Sirov sojin lecitin 350 g Soja protein

350 g

955 RSD

2.728,57 RSD/kg

Matični sok od aronije (organski proizvod) 500 ml Aronija vita
ORGANSKO

Matični sok od aronije (organski proizvod) 500 ml Aronija vita

500 ml

972 RSD

1.944,00 RSD/l

Ulje od koštica kajsije (organski proizvod) 20 ml Probotanic
ORGANSKO

Ulje od koštica kajsije (organski proizvod) 20 ml Probotanic

20 ml

567 RSD

2.835,00 RSD/100ml

Orasi

Orasi

1.490 RSD
Ulje crnog kumina (organski proizvod) 250 ml Probotanic
ORGANSKO

Ulje crnog kumina (organski proizvod) 250 ml Probotanic

250 ml

2.136 RSD

8.544,00 RSD/l

Pinjoli

Pinjoli

6.050 RSD
Integralni hleb od mešanih žitarica 500 g Mestemacher

Integralni hleb od mešanih žitarica 500 g Mestemacher

500 g

260 RSD

520,00 RSD/kg

Integralni ražani hleb 500 g Mestemacher

Integralni ražani hleb 500 g Mestemacher

500 g

260 RSD

520,00 RSD/kg

Sušene pšenične klice

Sušene pšenične klice

290 RSD
Ulje semenki maline 50 ml Eterra

Ulje semenki maline 50 ml Eterra

50 ml

972 RSD

1.944,00 RSD/100ml

......