Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Humus sa maslinama 180 g Gušt
VEGAN

Humus sa maslinama 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Humus sa šitake pečurkama 180 g Gušt

Humus sa šitake pečurkama 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Kapi protiv infekcije urinarnog trakta - brusnica 30 ml Sinefarm
Očekujemo uskoro

Kapi protiv infekcije urinarnog trakta - brusnica 30 ml Sinefarm

30 ml

336 RSD

1.120,00 RSD/100ml

Čaj očajnica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj očajnica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 150 g Srce prirode
ORGANSKO

Zlatna maka u prahu (organski proizvod) 150 g Srce prirode

150 g

2.106 RSD

14.040,00 RSD/kg

Zlatna maka (organski proizvod) 100 kapsula Srce prirode
ORGANSKO

Zlatna maka (organski proizvod) 100 kapsula Srce prirode

100 kom

1.675 RSD
Reiši lomljene spore u prahu 30 g Rick's technology

Reiši lomljene spore u prahu 30 g Rick's technology

30 g

2.050 RSD

6.833,33 RSD/100g

Kordiceps 100 tableta 40 g Rick's technology

Kordiceps 100 tableta 40 g Rick's technology

40 g

1.538 RSD

3.845,00 RSD/100g

Koprinus komatus 100 kapsula 30 g Rick's technology

Koprinus komatus 100 kapsula 30 g Rick's technology

30 g

1.538 RSD

5.126,67 RSD/100g

Ulje od koštica grožđa 500 ml Olitalia

Ulje od koštica grožđa 500 ml Olitalia

500 ml

908 RSD

1.816,00 RSD/l

Mutni voćni sok od nara (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Mutni voćni sok od nara (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

770 RSD

1.540,00 RSD/l

Čaj od origana (organski proizvod) 50 g Probotanic
ORGANSKO

Čaj od origana (organski proizvod) 50 g Probotanic

50 g

539 RSD

1.078,00 RSD/100g

Ulje od divljeg origana (organski proizvod) 10 ml Probotanic
ORGANSKO

Ulje od divljeg origana (organski proizvod) 10 ml Probotanic

10 ml

1.880 RSD

18.800,00 RSD/100ml

Gotu kola 25 kesica 40 g Rick's technology

Gotu kola 25 kesica 40 g Rick's technology

40 g

399 RSD

997,50 RSD/100g

Amarant (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Amarant (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

316 RSD

1.580,00 RSD/kg

Propolis krema 175 g Pčelarska kuća Kovačević

Propolis krema 175 g Pčelarska kuća Kovačević

175 g

2.228 RSD

12.731,43 RSD/kg

Sok od cvekle (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Sok od cvekle (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

542 RSD

1.084,00 RSD/l

Bosiljak 10 g Herbella

Bosiljak 10 g Herbella

10 g

40 RSD

400,00 RSD/100g

Đumbir 15 g Herbella
Očekujemo uskoro

Đumbir 15 g Herbella

15 g

50 RSD

333,33 RSD/100g

Mleveni karanfilić 10 g Herbella

Mleveni karanfilić 10 g Herbella

10 g

78 RSD

780,00 RSD/100g

Karanfilić u zrnu 10 g Herbella

Karanfilić u zrnu 10 g Herbella

10 g

75 RSD

750,00 RSD/100g

Korijander u zrnu 15 g Herbella

Korijander u zrnu 15 g Herbella

15 g

41 RSD

273,33 RSD/100g

Čili mleveni 15 g Herbella

Čili mleveni 15 g Herbella

15 g

52 RSD

346,67 RSD/100g

Peršun 10 g Herbella

Peršun 10 g Herbella

10 g

40 RSD

400,00 RSD/100g

......