Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Florihana organsko eterično ulje korena Anđelike 2 g
ORGANSKO

Florihana organsko eterično ulje korena Anđelike 2 g

2 g

3.800 RSD

190.000,00 RSD/100g

Florihana organsko eterično ulje Sandalovine 5 g
ORGANSKO

Florihana organsko eterično ulje Sandalovine 5 g

5 g

9.500 RSD

190.000,00 RSD/100g

Ulje Irimedadi Tailam

Ulje Irimedadi Tailam

50 ml

713 RSD

1.426,00 RSD/100ml

Ulje Mahanarajan 100 ml Hema Kheya Neye

Ulje Mahanarajan 100 ml Hema Kheya Neye

100 ml

1.037 RSD

10.370,00 RSD/l

Čaj od usitnjene kore divljeg nara 50 g IPLB Dr Josif Pančić
VEGAN POSNO
Očekujemo uskoro

Čaj od usitnjene kore divljeg nara 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

538 RSD

1.076,00 RSD/100g

Čaj od cveta smilja 50 g IPLB Dr Josif Pančić
VEGAN POSNO

Čaj od cveta smilja 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

240 RSD

480,00 RSD/100g

Četkica za zube sa futrolom od bambusa roze Ecoserein

Četkica za zube sa futrolom od bambusa roze Ecoserein

1 kom

1.005 RSD
Četkica za zube sa futrolom od bambusa plava Ecoserein

Četkica za zube sa futrolom od bambusa plava Ecoserein

1 kom

1.005 RSD
Detox plus 10 g Inventa Vita

Detox plus 10 g Inventa Vita

10 g

158 RSD

1.580,00 RSD/100g

Immuno boost 10 g Inventa Vita

Immuno boost 10 g Inventa Vita

10 g

161 RSD

1.610,00 RSD/100g

Energy mix 10 g Inventa Vita

Energy mix 10 g Inventa Vita

10 g

153 RSD

1.530,00 RSD/100g

Čaj banča 100 g Mitoku
VEGAN POSNO

Čaj banča 100 g Mitoku

100 g

700 RSD

7.000,00 RSD/kg

Liposomalni Melatonin 30 ml Aleksandar MN
Očekujemo uskoro

Liposomalni Melatonin 30 ml Aleksandar MN

30 ml

1.490 RSD

4.966,67 RSD/100ml

Shot energy med sa dodatkom guarane i đumbira 12 g Medivi
-12%

Shot energy med sa dodatkom guarane i đumbira 12 g Medivi

12 g

55 RSD 48,4 RSD

403,33 RSD/100g

Shot power med sa dodatkom proteina i borovnice 12 g Medivi
-12%

Shot power med sa dodatkom proteina i borovnice 12 g Medivi

12 g

55 RSD 48,4 RSD

403,33 RSD/100g

Shot refresh med sa dodatkom limuna i maline 12 g Medivi
-12%

Shot refresh med sa dodatkom limuna i maline 12 g Medivi

12 g

55 RSD 48,4 RSD

403,33 RSD/100g

Shot livadski med 12 g Medivi
-12%

Shot livadski med 12 g Medivi

12 g

33 RSD 29,04 RSD

242,00 RSD/100g

Shot bagremov med 12 g Medivi
-12%

Shot bagremov med 12 g Medivi

12 g

50 RSD 44 RSD

366,67 RSD/100g

Čaj sa plodovima aronije i crne ribizle 100 g Adonis
POSNO

Čaj sa plodovima aronije i crne ribizle 100 g Adonis

100 g

317 RSD

3.170,00 RSD/kg

Čaj crveni zdravac 50 g Adonis
POSNO
Očekujemo uskoro

Čaj crveni zdravac 50 g Adonis

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

Čaj glog filter 20 kesica Adonis
VEGAN POSNO

Čaj glog filter 20 kesica Adonis

20 kom

97 RSD
Čaj virak 50 g Adonis
VEGAN POSNO

Čaj virak 50 g Adonis

50 g

372 RSD

744,00 RSD/100g

Čaj uvin filter 20 kesica Adonis
VEGAN POSNO

Čaj uvin filter 20 kesica Adonis

20 kom

111 RSD
Čaj sena 50 g Adonis
VEGAN POSNO

Čaj sena 50 g Adonis

50 g

186 RSD

372,00 RSD/100g

......