Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Cimet u kori 10 g Trgovina Vujović

Cimet u kori 10 g Trgovina Vujović

10 g

76 RSD

760,00 RSD/100g

Cimet u kori i rende 10 g Trgovina Vujović

Cimet u kori i rende 10 g Trgovina Vujović

10 g

91 RSD

910,00 RSD/100g

Sušeno povrće sa začinskim biljem 100 g Herbella

Sušeno povrće sa začinskim biljem 100 g Herbella

100 g

205 RSD

2.050,00 RSD/kg

Mleveni muskatni orah 5 g Herbella

Mleveni muskatni orah 5 g Herbella

5 g

40 RSD

800,00 RSD/100g

Mirođija 10 g Herbella

Mirođija 10 g Herbella

10 g

52 RSD

520,00 RSD/100g

Majoran 10 g Herbella

Majoran 10 g Herbella

10 g

44 RSD

440,00 RSD/100g

Ruzmarin 10 g Herbella

Ruzmarin 10 g Herbella

10 g

44 RSD

440,00 RSD/100g

Korijander mleveni 15 g Herbella

Korijander mleveni 15 g Herbella

15 g

44 RSD

293,33 RSD/100g

Lovor 10 g Malina Impex

Lovor 10 g Malina Impex

10 g

73 RSD

730,00 RSD/100g

Fruktoza voćni šećer natural 250 g Macrobiotic Prom

Fruktoza voćni šećer natural 250 g Macrobiotic Prom

250 g

254 RSD

1.016,00 RSD/kg

Sirovi badem (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Sirovi badem (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

631 RSD

6.310,00 RSD/kg

Kokos listići (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Kokos listići (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

288 RSD

2.880,00 RSD/kg

Kokos listići (organski proizvod) Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Kokos listići (organski proizvod) Bio Špajz

2.240 RSD
Banana čips (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Banana čips (organski proizvod) Bio Špajz

1.660 RSD
Ražene pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Ražene pahuljice (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

153 RSD

765,00 RSD/kg

Ražene pahuljice (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Ražene pahuljice (organski proizvod) Bio Špajz

770 RSD
Ječmene pahuljice (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Ječmene pahuljice (organski proizvod) Bio Špajz

930 RSD
Vegetarijanski file sa paprikom 250 g Soya food
VEGAN

Vegetarijanski file sa paprikom 250 g Soya food

250 g

378 RSD

1.512,00 RSD/kg

Genie tahini susamov puter 360 g Macrobiotic Prom

Genie tahini susamov puter 360 g Macrobiotic Prom

360 g

598 RSD

1.661,11 RSD/kg

Tofsi posni namaz od dimljenog tofua (organski proizvod) 150 g Beyond
VEGAN

Tofsi posni namaz od dimljenog tofua (organski proizvod) 150 g Beyond

150 g

287 RSD

1.913,33 RSD/kg

Humus sa ljutom paprikom 180 g Gušt
VEGAN
Očekujemo uskoro

Humus sa ljutom paprikom 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Manuka med UMF 10+ 250 g NZ health naturally
-10% POSNO

Manuka med UMF 10+ 250 g NZ health naturally

250 g

4.576 RSD 4.118,4 RSD

16.473,60 RSD/kg

Genie slani kikiriki puter 360 g Macrobiotic Prom

Genie slani kikiriki puter 360 g Macrobiotic Prom

360 g

418 RSD

1.161,11 RSD/kg

Reiši pečurke 50 g Rick's technology

Reiši pečurke 50 g Rick's technology

50 g

592 RSD

1.184,00 RSD/100g

......