Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Timijan 10 g Herbella

Timijan 10 g Herbella

10 g

44 RSD

440,00 RSD/100g

Humus sa pistaćima 180 g Gušt

Humus sa pistaćima 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Humus sa đumbirom 180 g Gušt
VEGAN

Humus sa đumbirom 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Humus sa kikirikijem 180 g Gušt
Očekujemo uskoro

Humus sa kikirikijem 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Humus sa kombu algom 180 g Gušt
VEGAN

Humus sa kombu algom 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Humus sa belim lukom 180 g Gušt
VEGAN

Humus sa belim lukom 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Humus 180 g Gušt

Humus 180 g Gušt

180 g

302 RSD

1.677,78 RSD/kg

Surutka u prahu natural 250 g Macrobiotic Prom
Očekujemo uskoro

Surutka u prahu natural 250 g Macrobiotic Prom

250 g

142 RSD

568,00 RSD/kg

Čaj od hibiskusa

Čaj od hibiskusa

1.300 RSD
Zeleni čaj

Zeleni čaj

860 RSD
Vegetables mix To je to 300 g  Boik gold

Vegetables mix To je to 300 g Boik gold

300 g

393 RSD

1.310,00 RSD/kg

Posni biljni namaz sa feferonima i paprikama 50 g Vieco
VEGAN

Posni biljni namaz sa feferonima i paprikama 50 g Vieco

50 g

143 RSD

286,00 RSD/100g

Blagi ajvar mleveni 350 g Strela
Očekujemo uskoro

Blagi ajvar mleveni 350 g Strela

350 g

759 RSD

2.168,57 RSD/kg

Mleveni ljuti ajvar 350 g Strela

Mleveni ljuti ajvar 350 g Strela

350 g

759 RSD

2.168,57 RSD/kg

Tahini - susamova pasta 680 g Bioland

Tahini - susamova pasta 680 g Bioland

680 g

924 RSD

1.358,82 RSD/kg

Musli - lešnik Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - lešnik Bio Špajz

1 kg

700 RSD

700,00 RSD/kg

Musli - grožđe Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - grožđe Bio Špajz

580 RSD
Keks Petit (sert. bez glutena) 165 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ PALMOVOG ULJA

Keks Petit (sert. bez glutena) 165 g Schar

165 g

452 RSD

2.739,39 RSD/kg

Pausa Ciok - čokoladna tortica (sert. bez glutena) 35 g Schar
BEZ GLUTENA

Pausa Ciok - čokoladna tortica (sert. bez glutena) 35 g Schar

35 g

105 RSD

300,00 RSD/100g

Sapun od kozjeg mleka sa kukuruznim grizom 70 g Željko Zeljković

Sapun od kozjeg mleka sa kukuruznim grizom 70 g Željko Zeljković

70 g

130 RSD

185,71 RSD/100g

Testenina od ovsa - spirale 300 g Lazarina

Testenina od ovsa - spirale 300 g Lazarina

300 g

166 RSD

553,33 RSD/kg

Testenina heljda - makaron 300 g Lazarina

Testenina heljda - makaron 300 g Lazarina

300 g

179 RSD

596,67 RSD/kg

Propržena heljda

Propržena heljda

400 RSD
Oljuštena heljda

Oljuštena heljda

590 RSD
......