Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Cikorija u prahu 250 g Franck
Očekujemo uskoro

Cikorija u prahu 250 g Franck

250 g

334 RSD

1.336,00 RSD/kg

Taan od integralnog susama 180 g Beyond
VEGAN

Taan od integralnog susama 180 g Beyond

180 g

498 RSD

2.766,67 RSD/kg

Umeboši šljive 100 g Mitoku
VEGAN POSNO
Očekujemo uskoro

Umeboši šljive 100 g Mitoku

100 g

836 RSD

8.360,00 RSD/kg

Kiselo slani rastvor od umeboši šljiva - sirće 200 ml Bio Špajz
VEGAN POSNO

Kiselo slani rastvor od umeboši šljiva - sirće 200 ml Bio Špajz

200 ml

322 RSD

1.610,00 RSD/l

Umeboši pasta 100 g Mitoku

Umeboši pasta 100 g Mitoku

100 g

848 RSD

8.480,00 RSD/kg

Mleveni rogač 200 g Malina Impex

Mleveni rogač 200 g Malina Impex

200 g

117 RSD

585,00 RSD/kg

Kombinovana kalijumova so - fina jodirana 100 g Ufar doo

Kombinovana kalijumova so - fina jodirana 100 g Ufar doo

100 g

130 RSD

1.300,00 RSD/kg

Veganski namaz od soje 150 g Soya food
VEGAN

Veganski namaz od soje 150 g Soya food

150 g

181 RSD

1.206,67 RSD/kg

Jogurt od soje 500 ml Uljarica plus

Jogurt od soje 500 ml Uljarica plus

500 ml

260 RSD

520,00 RSD/l

Mugi miso (organski proizvod) 200 g Mitoku
VEGAN POSNO ORGANSKO

Mugi miso (organski proizvod) 200 g Mitoku

200 g

863 RSD

4.315,00 RSD/kg

Genie soja kobasice ljute 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie soja kobasice ljute 200 g Macrobiotic Prom

200 g

333 RSD

1.665,00 RSD/kg

Genie hot-dog 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Genie hot-dog 200 g Macrobiotic Prom

200 g

333 RSD

1.665,00 RSD/kg

Veganski namaz sa mirođijom 150 g Soya food
VEGAN

Veganski namaz sa mirođijom 150 g Soya food

150 g

181 RSD

1.206,67 RSD/kg

Beli miso (organski proizvod) 250 g Mitoku
ORGANSKO

Beli miso (organski proizvod) 250 g Mitoku

250 g

1.311 RSD

5.244,00 RSD/kg

Lotos koren čaj 50 g Mitoku

Lotos koren čaj 50 g Mitoku

50 g

2.006 RSD

4.012,00 RSD/100g

Perece Salinis (sert. bez glutena) 60 g Schar
BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Perece Salinis (sert. bez glutena) 60 g Schar

60 g

213 RSD

355,00 RSD/100g

Orangino keks (sert. bez glutena) 150 g Schar
-10% BEZ GLUTENA

Orangino keks (sert. bez glutena) 150 g Schar

150 g

452 RSD 406,8 RSD

2.712,00 RSD/kg

Čaj banča (organski proizvod) 50 g Mitoku
ORGANSKO

Čaj banča (organski proizvod) 50 g Mitoku

50 g

524 RSD

1.048,00 RSD/100g

Alge vakame 25 g Mitoku
VEGAN POSNO

Alge vakame 25 g Mitoku

25 g

524 RSD

2.096,00 RSD/100g

Posni biljni namaz sa maslinama 50 g Vieco
VEGAN
Očekujemo uskoro

Posni biljni namaz sa maslinama 50 g Vieco

50 g

148 RSD

296,00 RSD/100g

Posni biljni namaz sa šitake pečurkama 50 g Vieco
VEGAN

Posni biljni namaz sa šitake pečurkama 50 g Vieco

50 g

155 RSD

310,00 RSD/100g

Koprinus komatus u prahu 50 g Rick's technology

Koprinus komatus u prahu 50 g Rick's technology

50 g

1.708 RSD

3.416,00 RSD/100g

Alge kombu 25 g Mitoku

Alge kombu 25 g Mitoku

25 g

431 RSD

1.724,00 RSD/100g

Alge nori 5 listova Bio Špajz

Alge nori 5 listova Bio Špajz

5 kom

462 RSD
...