Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1548 proizvoda
Čaj uvin filter 20 kesica Adonis
VEGAN POSNO

Čaj uvin filter 20 kesica Adonis

20 kom

111 RSD
Beli luk u granulama 20 g Herbella

Beli luk u granulama 20 g Herbella

20 g

57 RSD

285,00 RSD/100g

Pasulj crveni
POSNO

Pasulj crveni

450 RSD
Pasulj Gradištanac
VEGAN POSNO

Pasulj Gradištanac

420 RSD
Pasulj beli bob
VEGAN POSNO

Pasulj beli bob

340 RSD
Pasulj šareni
VEGAN POSNO

Pasulj šareni

420 RSD
Čaj vranilova 50 g Adonis
VEGAN POSNO

Čaj vranilova 50 g Adonis

50 g

152 RSD

304,00 RSD/100g

Čaj kleka 50 g Adonis
VEGAN POSNO

Čaj kleka 50 g Adonis

50 g

180 RSD

360,00 RSD/100g

Čaj šipurak sa hibiskusom 10% 50 g Adonis
VEGAN POSNO

Čaj šipurak sa hibiskusom 10% 50 g Adonis

50 g

173 RSD

346,00 RSD/100g

Čaj iva 50 g Adonis
VEGAN POSNO

Čaj iva 50 g Adonis

50 g

180 RSD

360,00 RSD/100g

Smeša za sarmu bez glutena 150 g Bio Špajz
VEGAN

Smeša za sarmu bez glutena 150 g Bio Špajz

150 g

351 RSD

2.340,00 RSD/kg

Speltine mekinje 300 g Spelta Jevtić
VEGAN POSNO

Speltine mekinje 300 g Spelta Jevtić

300 g

208 RSD

693,33 RSD/kg

Blanširani badem listići
VEGAN POSNO

Blanširani badem listići

1.660 RSD
Stevia Lux 300 tableta Impuls
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Stevia Lux 300 tableta Impuls

1.274 RSD
Stevia Lux 60 tableta Impuls
VEGAN POSNO

Stevia Lux 60 tableta Impuls

516 RSD
Sitopaladi Čurna 60 g Goodcare Pharma

Sitopaladi Čurna 60 g Goodcare Pharma

1.462 RSD
Integralni keks malina sa fruktozom
VEGAN POSNO

Integralni keks malina sa fruktozom

1.180 RSD
Testenina bez glutena fida 150 g Senza
BEZ GLUTENA

Testenina bez glutena fida 150 g Senza

150 g

163 RSD

1.086,67 RSD/kg

Integralni keks stevia šumski miks
VEGAN POSNO

Integralni keks stevia šumski miks

1.150 RSD
Spelta zrno 500 g Spelta Jevtić
VEGAN POSNO

Spelta zrno 500 g Spelta Jevtić

500 g

205 RSD

410,00 RSD/kg

Genie mileram 400 g Macrobiotic Prom
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Genie mileram 400 g Macrobiotic Prom

400 g

335 RSD

837,50 RSD/kg

Genie soja kobasica na vodi 200 g Macrobiotic Prom
VEGAN POSNO

Genie soja kobasica na vodi 200 g Macrobiotic Prom

200 g

333 RSD

1.665,00 RSD/kg

Mleko od badema u prahu 250g Bio Una
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Mleko od badema u prahu 250g Bio Una

250 g

441 RSD

1.764,00 RSD/kg

Stevia tečna Lux 120 ml Impuls
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Stevia tečna Lux 120 ml Impuls

120 ml

1.322 RSD

11.016,67 RSD/l

......