Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Kikiriki u ljusci

Kikiriki u ljusci

490 RSD
Kokosov šećer (organski poizvod) 250 g For Natura
ORGANSKO

Kokosov šećer (organski poizvod) 250 g For Natura

250 g

378 RSD

1.512,00 RSD/kg

Švedska gorčica - mešavina biljaka 110 g Medica Vita
Očekujemo uskoro

Švedska gorčica - mešavina biljaka 110 g Medica Vita

110 g

1.044 RSD

9.490,91 RSD/kg

Trifala čurna 120 g Goodcare Pharma

Trifala čurna 120 g Goodcare Pharma

120 g

778 RSD

6.483,33 RSD/kg

Beli luk kapi 30 ml Sinefarm

Beli luk kapi 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Valerijana kapi 30 ml Sinefarm

Valerijana kapi 30 ml Sinefarm

30 ml

337 RSD

1.123,33 RSD/100ml

Neven ulje 30 ml Sinefarm

Neven ulje 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Kantarionovo ulje - za unutrašnju upotrebu 30 ml Sinefarm

Kantarionovo ulje - za unutrašnju upotrebu 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Sok od jabuke (organski proizvod) 250 ml Biosil
ORGANSKO

Sok od jabuke (organski proizvod) 250 ml Biosil

250 ml

180 RSD

720,00 RSD/l

Sok od cvekle (organski proizvod) 250 ml Biosil
ORGANSKO

Sok od cvekle (organski proizvod) 250 ml Biosil

250 ml

195 RSD

780,00 RSD/l

Ashwagandha čaj 25 filter kesica 65 g Rick's technology

Ashwagandha čaj 25 filter kesica 65 g Rick's technology

65 g

399 RSD

613,85 RSD/100g

Suncokret sirovi oljušteni (organski proizvod) Bio Špajz
ORGANSKO

Suncokret sirovi oljušteni (organski proizvod) Bio Špajz

1.350 RSD
Celerova so 180 g Tintor

Celerova so 180 g Tintor

180 g

373 RSD

2.072,22 RSD/kg

Breuss - sok od povrća (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Breuss - sok od povrća (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

599 RSD

1.198,00 RSD/l

Mutni sok od šargarepe (organski proizvod) 500 ml Biotta
-10% ORGANSKO

Mutni sok od šargarepe (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

542 RSD 487,8 RSD

975,60 RSD/l

Nektar od crne ribizle (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Nektar od crne ribizle (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

708 RSD

1.416,00 RSD/l

Vita 7 koktel (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Vita 7 koktel (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

634 RSD

1.268,00 RSD/l

Mutni sok od divljih brusnica (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Mutni sok od divljih brusnica (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

992 RSD

1.984,00 RSD/l

Mutni voćni nektar od šumskih borovnica (organski proizvod) 500 ml Biotta
ORGANSKO

Mutni voćni nektar od šumskih borovnica (organski proizvod) 500 ml Biotta

500 ml

1.422 RSD

2.844,00 RSD/l

Suve šljive bez koštica 200 g Plemić komerc

Suve šljive bez koštica 200 g Plemić komerc

200 g

211 RSD

1.055,00 RSD/kg

Musli - grožđe 400 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - grožđe 400 g Bio Špajz

400 g

353 RSD

882,50 RSD/kg

Musli - lešnik 400 g Bio Špajz
-20% VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - lešnik 400 g Bio Špajz

400 g

431 RSD 344,8 RSD

862,00 RSD/kg

Nera - sirup za detoksikaciju i mršavljenje 500 ml Puris

Nera - sirup za detoksikaciju i mršavljenje 500 ml Puris

500 ml

3.427 RSD

6.854,00 RSD/l

Eliksir od šipurka 200 ml Mirotić

Eliksir od šipurka 200 ml Mirotić

200 ml

1.620 RSD

8.100,00 RSD/l

......