Preporučeni proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Preporučeni proizvodi

53 preporučenih proizvoda

Kakao prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kakao prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

865 RSD

4.325,00 RSD/kg

Pausa Ciok - čokoladna tortica (sert. bez glutena) 35 g Schar
BEZ GLUTENA

Pausa Ciok - čokoladna tortica (sert. bez glutena) 35 g Schar

35 g

105 RSD

300,00 RSD/100g

Čokolada crna sa stevijom 80% 100 g Loveberry
VEGAN POSNO

Čokolada crna sa stevijom 80% 100 g Loveberry

100 g

302 RSD

3.020,00 RSD/kg

Proteinski kakao krem sa lešnikom  bez dodatog šećera (sert. bez glutena) 250 g Aleksandrija
BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Proteinski kakao krem sa lešnikom bez dodatog šećera (sert. bez glutena) 250 g Aleksandrija

250 g

435 RSD

1.740,00 RSD/kg

Čokolada tamna sa stevijom 100 g Loveberry
BEZ ŠEĆERA

Čokolada tamna sa stevijom 100 g Loveberry

100 g

233 RSD

2.330,00 RSD/kg

Ovseni keks sa višnjom i kakaom 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA

Ovseni keks sa višnjom i kakaom 100 g Bio Špajz

100 g

250 RSD

2.500,00 RSD/kg

Čokolada mlečna sa stevijom 100 g Loveberry
BEZ ŠEĆERA

Čokolada mlečna sa stevijom 100 g Loveberry

100 g

233 RSD

2.330,00 RSD/kg

Čokolada sa stevijom 100 g Loveberry
BEZ ŠEĆERA

Čokolada sa stevijom 100 g Loveberry

100 g

219 RSD

2.190,00 RSD/kg

Energetska štanglica - bar sa bundevinim semenom 30 g Granum
VEGAN

Energetska štanglica - bar sa bundevinim semenom 30 g Granum

30 g

79 RSD

263,33 RSD/100g

Sirovo kakao lomljeno zrno blago tostirano (organski proizvod) 100 g Superhrana
VEGAN POSNO ORGANSKO
Očekujemo uskoro

Sirovo kakao lomljeno zrno blago tostirano (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

859 RSD

8.590,00 RSD/kg

Kakao namaz 150 g Violife
VEGAN

Kakao namaz 150 g Violife

150 g

455 RSD

3.033,33 RSD/kg

Ovseni keks sa čokoladom i lešnikom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE

Ovseni keks sa čokoladom i lešnikom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

267 RSD

2.670,00 RSD/kg

Energetska štanglica - bar sa brusnicom 30 g Granum

Energetska štanglica - bar sa brusnicom 30 g Granum

30 g

79 RSD

263,33 RSD/100g

Čokoladirana šljiva 200 g Simić voće

Čokoladirana šljiva 200 g Simić voće

200 g

243 RSD

1.215,00 RSD/kg

Ovsena kaša sa komadićima čokolade (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovsena kaša sa komadićima čokolade (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

155 RSD

258,33 RSD/100g

Energetska štanglica - bar sa lešnikovim puterom 30 g Granum

Energetska štanglica - bar sa lešnikovim puterom 30 g Granum

30 g

85 RSD

283,33 RSD/100g

Raw Energy kokos i kakao - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus
VEGAN BEZ GLUTENA BEZ ŠEĆERA

Raw Energy kokos i kakao - desert na bazi sušene urme (sert. bez glutena) 50 g Bombus

50 g

193 RSD

386,00 RSD/100g

Kakao prah

Kakao prah

810 RSD
Crna čokolada Noir 77% 100 g Chocollama
VEGAN BEZ LAKTOZE BEZ PALMOVOG ULJA

Crna čokolada Noir 77% 100 g Chocollama

100 g

503 RSD

5.030,00 RSD/kg

Crna čokolada sa nanom 46% kakaoa (sert.bez glutena) (dijet) 75 g Torras
BEZ GLUTENA

Crna čokolada sa nanom 46% kakaoa (sert.bez glutena) (dijet) 75 g Torras

75 g

349 RSD

465,33 RSD/100g

Dobra ovsena kaša belgijska čokolada 60 g Lomax
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE

Dobra ovsena kaša belgijska čokolada 60 g Lomax

60 g

77 RSD

128,33 RSD/100g

Keks sa čokoladom (sert. bez glutena) 200 g Aleksandrija
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA BEZ LAKTOZE

Keks sa čokoladom (sert. bez glutena) 200 g Aleksandrija

200 g

220 RSD

1.100,00 RSD/kg

Crna čokolada Arriba Equador 75% (organski proizvod) 40 g Chocollama
BEZ LAKTOZE ORGANSKO BEZ PALMOVOG ULJA

Crna čokolada Arriba Equador 75% (organski proizvod) 40 g Chocollama

40 g

397 RSD

992,50 RSD/100g

Energetska štanglica - bar sa suncokretom i lanom 30 g Granum
VEGAN

Energetska štanglica - bar sa suncokretom i lanom 30 g Granum

30 g

72 RSD

240,00 RSD/100g