Organski začini | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Organski začini

24 proizvoda
Rogač u prahu svetli (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Rogač u prahu svetli (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

295 RSD

1.475,00 RSD/kg

Kakao prah Criollo (organski proizvod) 150 g Just Superior
-10% ORGANSKO

Kakao prah Criollo (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

779 RSD 701,1 RSD

4.674,00 RSD/kg

Tamari Yaemon soja sos (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
BEZ GLUTENA ORGANSKO

Tamari Yaemon soja sos (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

773 RSD

3.865,00 RSD/l

Mikawa Mirin proizvod od pirinča (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz
BEZ GLUTENA ORGANSKO

Mikawa Mirin proizvod od pirinča (organski proizvod) 200 ml Bio Špajz

200 ml

674 RSD

3.370,00 RSD/l

Rogač u prahu italijanski (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
ORGANSKO

Rogač u prahu italijanski (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

185 RSD

308,33 RSD/100g

Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kakao u prahu alkalizovan (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

308 RSD

513,33 RSD/100g

Cejlonski cimet (organski proizvod) 60 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 60 g Bio Špajz

60 g

279 RSD

465,00 RSD/100g

Dodatak jelima (organski proizvod) 350 g Sanaterra
ORGANSKO

Dodatak jelima (organski proizvod) 350 g Sanaterra

350 g

483 RSD

1.380,00 RSD/kg

Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Just superior
ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Just superior

100 g

468 RSD

4.680,00 RSD/kg

Cejlonski cimet (organski proizvod) 150 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE BEZ ŠEĆERA ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 150 g Bio Špajz

150 g

618 RSD

4.120,00 RSD/kg

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior
Očekujemo uskoro
ORGANSKO

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 75 g Just Superior

75 g

370 RSD

493,33 RSD/100g

Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Superhrana
ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

405 RSD

4.050,00 RSD/kg

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior
-10% ORGANSKO

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 150 g Just Superior

150 g

620 RSD 558 RSD

3.720,00 RSD/kg

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 150 g Think green
ORGANSKO

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 150 g Think green

150 g

517 RSD

3.446,67 RSD/kg

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 90 g Think green
ORGANSKO

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 90 g Think green

90 g

343 RSD

381,11 RSD/100g

Cejlonski cimet (organski proizvod) 40 g Sanaterra
ORGANSKO

Cejlonski cimet (organski proizvod) 40 g Sanaterra

40 g

260 RSD

650,00 RSD/100g

Đumbir u prahu (organski proizvod) 50 g Sanaterra
ORGANSKO

Đumbir u prahu (organski proizvod) 50 g Sanaterra

50 g

247 RSD

494,00 RSD/100g

Dodatak jelima (organski proizvod) 150 g Sanaterra
ORGANSKO

Dodatak jelima (organski proizvod) 150 g Sanaterra

150 g

293 RSD

1.953,33 RSD/kg

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

Kurkuma u prahu (organski proizvod) 100 g Superhrana

100 g

340 RSD

3.400,00 RSD/kg

Cimet cejlonski (organski proizvod)
ORGANSKO

Cimet cejlonski (organski proizvod)

3.380 RSD
Kurkuma (organski proizvod) 50 g Sanaterra
ORGANSKO

Kurkuma (organski proizvod) 50 g Sanaterra

50 g

217 RSD

434,00 RSD/100g

Kakao prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kakao prah (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

865 RSD

4.325,00 RSD/kg

Nutritivni kvasac (organski proizvod) 50 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Nutritivni kvasac (organski proizvod) 50 g Bio Špajz

50 g

476 RSD

952,00 RSD/100g

Rogač u prahu (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
ORGANSKO

Rogač u prahu (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

436 RSD

2.180,00 RSD/kg