Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Veganski narezak 150 g Soya food
VEGAN

Veganski narezak 150 g Soya food

150 g

190 RSD

1.266,67 RSD/kg

Maslac od soje 250 g Macrobiotic Prom
VEGAN

Maslac od soje 250 g Macrobiotic Prom

250 g

313 RSD

1.252,00 RSD/kg

Veganski namaz sa renom 150 g Soya food
VEGAN

Veganski namaz sa renom 150 g Soya food

150 g

181 RSD

1.206,67 RSD/kg

Musli - cimet Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - cimet Bio Špajz

700 RSD
Musli - cimet 400 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - cimet 400 g Bio Špajz

400 g

409 RSD

1.022,50 RSD/kg

List pitome nane 50 g IPLB Dr Josif Pančić

List pitome nane 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

392 RSD

784,00 RSD/100g

Musli - sport Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - sport Bio Špajz

960 RSD
Musli - sport 400 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Musli - sport 400 g Bio Špajz

400 g

548 RSD

1.370,00 RSD/kg

Kantarionovo ulje - za spoljašnju upotrebu 30 ml Sinefarm

Kantarionovo ulje - za spoljašnju upotrebu 30 ml Sinefarm

30 ml

310 RSD

1.033,33 RSD/100ml

Čaj kopriva list 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj kopriva list 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

349 RSD

698,00 RSD/100g

Kordiceps sinezis 50 g Rick's technology

Kordiceps sinezis 50 g Rick's technology

50 g

1.774 RSD

3.548,00 RSD/100g

Ovsene mekinje 500 g Fortin
VEGAN POSNO

Ovsene mekinje 500 g Fortin

500 g

400 RSD

800,00 RSD/kg

Sojina pavlaka za kuvanje (organski proizvod) 200 ml Alinor
ORGANSKO

Sojina pavlaka za kuvanje (organski proizvod) 200 ml Alinor

200 ml

229 RSD

1.145,00 RSD/l

Ajurvedska pasta za zube od nima 100 g Sahul

Ajurvedska pasta za zube od nima 100 g Sahul

100 g

391 RSD

3.910,00 RSD/kg

Golica sirova

Golica sirova

930 RSD
Apimix extra 450 g Pčelarska kuća Kovačević
POSNO

Apimix extra 450 g Pčelarska kuća Kovačević

450 g

1.912 RSD

4.248,89 RSD/kg

Gi - prečišćeni puter 270 g Bio Špajz
BEZ LAKTOZE

Gi - prečišćeni puter 270 g Bio Špajz

270 g

1.309 RSD

4.848,15 RSD/kg

Tinktura crnog oraha 50 ml Golden oil

Tinktura crnog oraha 50 ml Golden oil

50 ml

448 RSD

896,00 RSD/100ml

Manuka med UMF15+ 250 g NZ health naturally
-10% POSNO

Manuka med UMF15+ 250 g NZ health naturally

250 g

6.350 RSD 5.715 RSD

22.860,00 RSD/kg

Leblebija u konzervi (organski proizvod)  400 g La Bio idea
ORGANSKO

Leblebija u konzervi (organski proizvod) 400 g La Bio idea

400 g

462 RSD

1.155,00 RSD/kg

Naut - leblebija (organski proizvod) Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Naut - leblebija (organski proizvod) Bio Špajz

1.220 RSD
Naut - leblebija (organski proizvod)  200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Naut - leblebija (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

268 RSD

1.340,00 RSD/kg

Sirup od nane light 750 ml Artfood

Sirup od nane light 750 ml Artfood

750 ml

559 RSD

745,33 RSD/l

Eliksir kapi od sremuša 100 ml Stara planinska riznica

Eliksir kapi od sremuša 100 ml Stara planinska riznica

100 ml

890 RSD

8.900,00 RSD/l

......