Osnovne namirnice | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Osnovne namirnice

981 proizvoda
Kus kus (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Kus kus (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

538 RSD

1.195,56 RSD/kg

Integralni jasmin pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Integralni jasmin pirinač (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

476 RSD

1.057,78 RSD/kg

Psilijum ljuspice (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN ORGANSKO

Psilijum ljuspice (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

572 RSD

5.720,00 RSD/kg

Integralni susam (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO ORGANSKO

Integralni susam (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

735 RSD

1.633,33 RSD/kg

Ovsene pahuljice (sert. bez glutena) (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Ovsene pahuljice (sert. bez glutena) (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

475 RSD

1.055,56 RSD/kg

Crni susam (organski proizvod) 450 g Bio Špajz
ORGANSKO

Crni susam (organski proizvod) 450 g Bio Špajz

450 g

900 RSD

2.000,00 RSD/kg

Shot power med sa dodatkom proteina i borovnice 12 g Medivi
-12%

Shot power med sa dodatkom proteina i borovnice 12 g Medivi

12 g

55 RSD 48,4 RSD

403,33 RSD/100g

Shot energy med sa dodatkom guarane i đumbira 12 g Medivi
-12%

Shot energy med sa dodatkom guarane i đumbira 12 g Medivi

12 g

55 RSD 48,4 RSD

403,33 RSD/100g

Shot refresh med sa dodatkom limuna i maline 12 g Medivi
-12%

Shot refresh med sa dodatkom limuna i maline 12 g Medivi

12 g

55 RSD 48,4 RSD

403,33 RSD/100g

Shot livadski med 12 g Medivi
-12%

Shot livadski med 12 g Medivi

12 g

33 RSD 29,04 RSD

242,00 RSD/100g

Shot bagremov med 12 g Medivi
-12%

Shot bagremov med 12 g Medivi

12 g

50 RSD 44 RSD

366,67 RSD/100g

Beli luk u granulama 20 g Herbella

Beli luk u granulama 20 g Herbella

20 g

57 RSD

285,00 RSD/100g

Pasulj crveni
POSNO

Pasulj crveni

450 RSD
Pasulj Gradištanac
VEGAN POSNO

Pasulj Gradištanac

420 RSD
Pasulj šareni
VEGAN POSNO

Pasulj šareni

420 RSD
Pasulj beli bob
VEGAN POSNO

Pasulj beli bob

340 RSD
Smeša za sarmu bez glutena 150 g Bio Špajz
VEGAN

Smeša za sarmu bez glutena 150 g Bio Špajz

150 g

351 RSD

2.340,00 RSD/kg

Speltine mekinje 300 g Spelta Jevtić
VEGAN POSNO

Speltine mekinje 300 g Spelta Jevtić

300 g

208 RSD

693,33 RSD/kg

Stevia Lux 300 tableta Impuls
VEGAN POSNO BEZ ŠEĆERA

Stevia Lux 300 tableta Impuls

1.274 RSD
Stevia Lux 60 tableta Impuls
VEGAN POSNO

Stevia Lux 60 tableta Impuls

516 RSD
Blanširani badem listići
VEGAN POSNO

Blanširani badem listići

1.660 RSD
Testenina bez glutena fida 150 g Senza
BEZ GLUTENA

Testenina bez glutena fida 150 g Senza

150 g

163 RSD

1.086,67 RSD/kg

Integralni keks malina sa fruktozom
VEGAN POSNO

Integralni keks malina sa fruktozom

1.180 RSD
Integralni keks stevia šumski miks
VEGAN POSNO

Integralni keks stevia šumski miks

1.150 RSD
......