Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Eterično ulje smilja 5 ml Aromatherapist

Eterično ulje smilja 5 ml Aromatherapist

5 ml

1.348 RSD

26.960,00 RSD/100ml

Ovseni keks sa jabukom i cejlonskim cimetom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovseni keks sa jabukom i cejlonskim cimetom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

267 RSD

2.670,00 RSD/kg

Ovseni keks sa malinom i vanilom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovseni keks sa malinom i vanilom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

267 RSD

2.670,00 RSD/kg

Ovseni keks sa susamom i golicom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE ORGANSKO

Ovseni keks sa susamom i golicom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

237 RSD

2.370,00 RSD/kg

Ovseni keks sa čokoladom i lešnikom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz
VEGAN BEZ LAKTOZE

Ovseni keks sa čokoladom i lešnikom (organski proizvod) 100 g Bio Špajz

100 g

267 RSD

2.670,00 RSD/kg

Ajvar ljuti 580 g Moć planine

Ajvar ljuti 580 g Moć planine

580 g

875 RSD

1.508,62 RSD/kg

Ajvar blagi 580 g Moć planine

Ajvar blagi 580 g Moć planine

580 g

875 RSD

1.508,62 RSD/kg

Slani kreker 80 g Granum
VEGAN

Slani kreker 80 g Granum

80 g

237 RSD

296,25 RSD/100g

Slatki kreker sa urmom 80 g Granum
VEGAN

Slatki kreker sa urmom 80 g Granum

80 g

237 RSD

296,25 RSD/100g

Ulje crnog kima 250 ml Granum

Ulje crnog kima 250 ml Granum

250 ml

2.183 RSD

8.732,00 RSD/l

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 90 g Think green
ORGANSKO

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 90 g Think green

90 g

343 RSD

381,11 RSD/100g

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 150 g Think green
ORGANSKO

Cejlonski cimet u prahu (organski proizvod) 150 g Think green

150 g

517 RSD

3.446,67 RSD/kg

Suvi pivski kvasac u prahu inaktivisan 200 g Think green

Suvi pivski kvasac u prahu inaktivisan 200 g Think green

200 g

210 RSD

1.050,00 RSD/kg

Ovsene pahuljice (sert. bez glutena) (organski proizvod) 200 g Bio Špajz
VEGAN POSNO BEZ GLUTENA ORGANSKO

Ovsene pahuljice (sert. bez glutena) (organski proizvod) 200 g Bio Špajz

200 g

237 RSD

1.185,00 RSD/kg

Lešnik krem sa kakaom stevijom Vegan 200 g Schwan
VEGAN
Očekujemo uskoro

Lešnik krem sa kakaom stevijom Vegan 200 g Schwan

200 g

475 RSD

2.375,00 RSD/kg

Napitak od heljde u prahu 300 g Zajic
VEGAN BEZ LAKTOZE

Napitak od heljde u prahu 300 g Zajic

300 g

485 RSD

1.616,67 RSD/kg

Srebrni melem sa nevenom 30 ml Maxlab

Srebrni melem sa nevenom 30 ml Maxlab

30 ml

545 RSD

1.816,67 RSD/100ml

Ruska carska čaga 1+1 60 kapsula sa knjigom Stojanović Pharm

Ruska carska čaga 1+1 60 kapsula sa knjigom Stojanović Pharm

2.430 RSD
Čokolada bela sa stevijom 100 g Loveberry
BEZ ŠEĆERA
Očekujemo uskoro

Čokolada bela sa stevijom 100 g Loveberry

100 g

233 RSD

2.330,00 RSD/kg

Čokolada tamna sa stevijom 100 g Loveberry
BEZ ŠEĆERA

Čokolada tamna sa stevijom 100 g Loveberry

100 g

233 RSD

2.330,00 RSD/kg

Ruska carska čaga u prahu 1+1 gratis 90 g sa knjigom Stojanović Pharm
Očekujemo uskoro

Ruska carska čaga u prahu 1+1 gratis 90 g sa knjigom Stojanović Pharm

90 g

2.430 RSD

2.700,00 RSD/100g

Urmolada namaz sa malinom 350 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz sa malinom 350 g Momentous

350 g

713 RSD

2.037,14 RSD/kg

Urmolada namaz čoko višnja 350 g Momentous
BEZ ŠEĆERA

Urmolada namaz čoko višnja 350 g Momentous

350 g

713 RSD

2.037,14 RSD/kg

Napitak od pirinča u prahu 300 g Zajic
BEZ LAKTOZE

Napitak od pirinča u prahu 300 g Zajic

300 g

474 RSD

1.580,00 RSD/kg

......