Svi proizvodi | Bio Špajz
Preskoči na sadržaj
Bio Špajz

Svi proizvodi

Pregledajte kompletnu ponudu Bio Špajz proizvoda

1547 proizvoda
Eliksir od izdanaka planinskog bora 200 ml Mirotić

Eliksir od izdanaka planinskog bora 200 ml Mirotić

200 ml

1.620 RSD

8.100,00 RSD/l

Maltex - ekstrakt ječmenog slada 460 g Old gold
BEZ ŠEĆERA

Maltex - ekstrakt ječmenog slada 460 g Old gold

460 g

580 RSD

1.260,87 RSD/kg

Maltex - ekstrakt ječmenog slada 920 g Old gold

Maltex - ekstrakt ječmenog slada 920 g Old gold

920 g

871 RSD

946,74 RSD/kg

Sandalov sapun Chandrika 75 g S.V. Products

Sandalov sapun Chandrika 75 g S.V. Products

75 g

260 RSD

346,67 RSD/100g

Ajurvedski sapun Chandrika 75 g S.V. Products

Ajurvedski sapun Chandrika 75 g S.V. Products

75 g

260 RSD

346,67 RSD/100g

Šipak 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Šipak 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

Beli slez 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Beli slez 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

618 RSD

1.236,00 RSD/100g

List ruzmarina 80 g IPLB Dr Josif Pančić

List ruzmarina 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

422 RSD

527,50 RSD/100g

Majkina dušica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Majkina dušica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

407 RSD

508,75 RSD/100g

Pelin, pelen 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Pelin, pelen 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

347 RSD

433,75 RSD/100g

Čaj kičica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj kičica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 80 g

317 RSD
Čaj podubica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj podubica 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 80 gr

202 RSD
List breze 80 g IPLB Dr Josif Pančić

List breze 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

317 RSD

396,25 RSD/100g

Bela imela 80 g IPLB Josif Pančić

Bela imela 80 g IPLB Josif Pančić

80 g

347 RSD

433,75 RSD/100g

Čaj od lista sene 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj od lista sene 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

422 RSD

527,50 RSD/100g

Rastavić 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Rastavić 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

317 RSD

634,00 RSD/100g

Čaj za mršavljenje 100 g IPLB Dr Josif Pančić

Čaj za mršavljenje 100 g IPLB Dr Josif Pančić

100 g

602 RSD

6.020,00 RSD/kg

Koren čička 80 g IPBL Dr Josif Pančić

Koren čička 80 g IPBL Dr Josif Pančić

80 g

392 RSD

490,00 RSD/100g

Hajdučka trava stolisnik 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Hajdučka trava stolisnik 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

Koren gaveza 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Koren gaveza 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

422 RSD

527,50 RSD/100g

Rtanjski čaj 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Rtanjski čaj 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

Cvet lavande 50 g IPLB Dr Josif Pančić

Cvet lavande 50 g IPLB Dr Josif Pančić

50 g

287 RSD

574,00 RSD/100g

Kora krušine 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Kora krušine 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

362 RSD

452,50 RSD/100g

Kantarion 80 g IPLB Dr Josif Pančić

Kantarion 80 g IPLB Dr Josif Pančić

80 g

347 RSD

433,75 RSD/100g

......